Кинути курити з допомогою електронних цигарок легше

електронні цигарки допомагають

Результати досліджень вказують на те, що електронні цигарки допомагають кинути курити. Електронні сигарети, у порівнянні зі звичайними, практично невинні. Шкідливий дим від тютюну, заміняється так званим паром, який містить значно менше субстанцій. Для того щоб пар виділявся із електронних цигарок, постарався Пропіленгліколь (Propylenglykol) – речовина що використовується на концертах і дискотеках, в дим-машинах. Німецький Інститут Оцінки Ризиків (Bundesinstitut für Risikobewertung) також підтримує, що в деяких випадках електронні цигарки добре допомагають нікотинозалежним людям.

Результати дослідження із Англії вказують на те, що шанси кинути палити сильно підвищуються, при заміні звичайних цигарок електронними. В цьому дослідженні взяли участь близько 6000 курців, які намагалися зав’язати із тютюном. Результати такі: 20 % учасників, які на протязі дослідження курили електронні цигарки, повністю відмовилися від звичайних цигарок. Але це ще не всі хороші новини. Керівник дослідження говорить, що е-цигарки також відіграють позитивну роль в зменшенні кількості викурених сигарет на день. А якщо конкретно, то близько третини учасників (31%), після дослідження почали курити значно менше.

Електронні цигарки бувають різної якості, а особливо суміші для їх заправки. Рекомендовано купляти преміум рідини для електронних цигарок, а не дешеві і поганої якості. Заправляти рідину можна самостійно. Вони бувають різних смаків, хоча виробляються, як правило на основі дистильованої води, гліцерина, пропіленгліколя плюс ароматизатори. Ці складові безпечні для здоров’я.

Ітак, з допомогою електронних цигарок легше позбутися нікотинової залежності і кинути палити, так стверджують результати досліджень і популярні західні онлайн видання. 20% – це хороший результат, значить кожен 5-й кинув курити. Плюс до того, кожен 3-й учасник дослідження суттєво зменшив кількість викурених сигарет на день. Дим від звичайних сигарет містить нікотин, смоли ітп, що негативно впливають на здоров’я. У порівнянні із ним, пар від електронних сигарет безпечний, бо містить суттєво менше субстанцій, які не викликають залежності. Коли люди намагаються кинути курити, «час для куріння» потрібно чимось замінити: жувати жвачку, лускати насіння, пити каву або пихтіти в електронну сигарету. Останній варіант не викликає різких змін у звичках, і тому гарно допомагає зав’язати із звичайними сигаретами і нікотином. Це так званий «обман» для організму, в хорошому сенсі цього слова.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ