Рвати вуличні фрукти в Німеччині заборонено і штрафи не малі

виноградні гори в Німеччині
Яблука, виноград, вишні, абрикоси ітд – овочі і фрукти можна часто зустріти прямо на вулиці, які ніби-то нікому не належать. Тоді що робити, якщо дуже захотілося зірвати стиглий фрукт? В Україні таких фруктових парків насправді не дуже багато, в основному в сільських районах та на окраїнах міст. А ось в Німеччині із цим густіше. Навіть умовно не далеко від центру міста часто є фруктові сади – дуже доглянуті і високої якості. Це красиві парки, де зручно побігати, посидіти на лавочці попити кави чи вийти поговорити-покурити. Якимось дивним чином, плоди ніхто не краде, при цьому ніякої охорони! І це не обов’язково значить, що німці дуже порядний народ. Вся справа в тому, що красти вуличні фрукти в Німеччині не прийнято, заборонено законом і порушення грозить штрафом.

Цей закон існує вже давно. Значить, до 1970 року такі дії називалися приблизно як «Шлункова крадіжка» (нім. Mundraub) – крадіжка, споживання продуктів, що ростуть на вулиці, в невеликих кількостях. Ще в ті часи, за порушення цього закону передбачався деякий штраф. Сьогодні ж все по іншому, бо закони змінюються швидко! Таким чином, вже не важливо що було вкрадено: яблуко чи мобільний телефон. В будь-якому разі мова йде про крадіжку, тобто заволодіння чужим майном.

Одна справа якісь поодинокі дерева, а інша – цілі сади і фермерські угіддя, які часто обкрадаються злодіями. Просто під’їжджає машина і люди безсовісно набирають ящики стиглих овочів і фруктів. За такі справи в Німеччині дають досить великі штрафи. А повторне порушення закону грозить навіть позбавленням волі. Але високі штрафи не зупиняють людей, і навіть в такій, нібито, законопослушній, порядній країні як Німеччина, все одно крадуть. Хоча є одна поправка! Не кожен чоловік, що з’їв яблуко із вуличного дерева автоматично стає грабіжником. Там є місця, так звані «вільні» фруктові парки чи сади, де дозволено лакомитися плодами. Як-правило, в таких місцях є спеціальні таблички із відповідними надписами, хоча знайти місця із «вільними солодкими парками» також можна в інтернеті. Спеціальні платформи показують на карті, де дозволено збирати легально яблука, виноград, суниці чи лісові горіхи.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ