На ці речі Ви витрачаєте багато грошей не замислюючись

немає грошей
Мова йде навіть не про економію, а розумне використання фінансових ресурсів. Велику суму грошей не зекономиш на цьому, але в іншому випадку гроші фактично йдуть на вітер. Новий хіт останніх років – кава з собою (coffee to go). З’явилася маса каво-автомобілів «Таврушек», та й в більшості магазинів встановили кавові машини, де це тільки можливо. Любителі вуличної кави можуть легко викласти тільки на чудо-напій в місяць до 300-500 гривень. Звичайно що це сильно залежить, наскільки часто людина п’є каву та як багато. З приводу целофанових пакетів із супермаркетів, то тут дійсно гроші на вітер. Більшість людей купляє пакет в магазині, разом із продуктами. Потім цей пакет залишають вдома, а коли знову йдуть скуплятись – купують новий кульок. Так і виходить, що вдома лежить гора пакетів, якими ніхто не користується. Окрім того, що це коштує певну суму людей, поліетиленові вироби шкодять екології. Рекомендовано використовувати екологічно-чисті сумочки, які складаються до кишенькових розмірів і брати їх можна кожного разу із собою. Нижче дивіться інші речі, на які гроші витрачаються в пусту, напевно зрозуміло чому.

  1. Кава з собою – 2500 грн./рік
  2. Пластикові пакети – 300 грн./рік
  3. Опалення на максимум – 500грн./рік
  4. Звичайні лампочки замість ЛЕД – 200 грн./рік
  5. Електронні пристрої в режимі очікування – 150 грн./рік.

Звичайно, що точно підрахувати суми важко, оскільки на це багато чого впливає, як наприклад, регулярність споживання, ціни в регіонах України можуть суттєво відрізнятися. Таким чином приведені цифри підраховані приблизно, але суть залишається одною. На ці 5 речей витрачаються гроші, можна сказати на вітер. Але їх можна зекономити, всього виходить приблизно 3650 грн/рік – одну місячну зарплату можна зберегти, яка до речі, на дорозі не валяється. Навіть на самій електроенергії економиться кругленька сума – читайте про це детальніше в нашій статті: Як економити електроенергію вдома і на роботі.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ