Як вилікувати рак: великий штраф дівчині, яка опублікувала хибну інформацію!

вилікувати рак
Запитання «Як вилікувати рак» дуже складне і неоднозначне, тому що одужати гарантовано із допомогою якоїсь чудо-поради, книжки, інтернету, таблетки чи мантри ітп, нажаль не можливо. Як повідомляє німецьке онлайн видання Spiegel.de, блогерка із Австралії повинна заплатити 275 тисяч Евро штрафу, за публікації неправдивої інформації. Ітак, 25-річна Бель Гібсон стверджує, що вилікувала пухлину головного мозку із допомогою нетрадиційної медицини. А насправді ж, дівчина ніколи не хворіла на рак. Вона поширювала невірну інформацію на своєму блозі, продавала книжку і заробила таким чином близько 420 000 австралійських доларів (300 000 евро).

Як на поличках книжних магазинів, так і в інтернеті можна знайти дюжину історій людей, які подолали рак самостійно. Наприклад, з допомогою сили думки, спеціальної мантри, звичайної води чи чудо-пілюлі на основі якоїсь рідкісної рослини, рослини яка росте тільки в одному місці на планеті. Принцип такий що ця людина сама змогла подолати рак і «лікує» інших хворих інформаційно, так сказати. «Чи дійсно людина самозцілилася» – під питанням! Але багато розсіяних, збентежених і легкодумних хворих вірять в такі історії автоматично. А в що їм залишається вірити іще? Люди однозначно вірять, що і в них також вийде бути здоровим знову. В той же час, науковці та медики довіряють фактам, а не обіцянкам чи історіям (не перевіреним).

В сучасні часи із теперішніми технологіями дуже легко можна стати популярним. Так і є, бо в інтернеті гори фальшивої інформації, не перевіреної! Сайти та відео-канали реєструються без будь-яких документів, тому автори не несуть відповідальності за інформацію, що публікують. Але слід пам’ятати, про одне із найголовніших якостей інформації, яку ми «споживаємо» – це надійність! Ну якщо ти, дорогий мій читаче, наприклад не знаєш як відкрутити і замінити фару на автомобілі, то в принципі Гугл допоможе, і нічого страшного не станеться, навіть якщо ти розламаєш повністю ту фару. Але коли мова йде про серйозні речі, такі як здоров’я – тоді є зміст довіряти лише надійній та перевіреній інформації, а не першій попавшій, навіть із популярних блогів із 50 тис. підписників. Надійність – це перевіреність часом, людьми і умовами.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ