Це антидепресанти натурального походження: таблетки не потрібні!

антидепресанти
Депресія офіційно визнана захворюванням Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я (англ. World Health Organization). Це насправді ніякі не жарти, тому при перших ознаках депресії краще за все прийняти міри безпеки, щоб зупинити це явище на ранній стадії. Звісно що є море таблеток – антидепресантів. На щастя є антидепресанти натурального походження, без побічних дій. Декілька десятків досліджень із усього світу свідчать, що спортивні заняття захищаються від депресії, якщо займатися регулярно. Але «захищають» і «лікують» від депресії – це зовсім різні поняття.

Запобігає депресії

Велике міжнародне дослідження із таких країн як Австралія, Швеція, Англія, Бельгія, США, Бразилія показує, що спорт робить людей щасливими і захищає від депресивних настроїв. Вид спорту не грає ролі, і ефект помітний при регулярних тренуваннях від 1 години на тиждень. Загалом проаналізувавши життя близько 300 000 людей, вчені зробили такий висновок і опублікували все у фаховому журналі «The American Journal of Psychiatry».

Лікує депресію

Як було сказано вище «запобігає» і «лікує» – це зовсім різні поняття. Звісно що повноцінно не можна порівнювати спорт із антидепресантами. Скоріш за все, спорт чудово підходить для запобігання появі, але все ж також був помічений позитивний ефект при лікуванні проявів депресії. Лікарі із західних країн стверджують, що використовують спорт для лікування пацієнтів, як допоміжну терапію. На практиці було доведено, що ті пацієнти, які регулярно займаються спортом, одужують від депресії значно швидше за фізично-неактивних пацієнтів. За ссилками далі, ми радимо вам почитати про інші дієві способи як захиститись і вилікуватись від депресії:

Осіння депресія

Є навіть таке поняття, як осіння депресія. Особливо у осінньо-зимовий період люди частіше хворіють на депресію. За неофіційною статистикою, приблизно кожен 10-й страждає на осінню депресію. І це досить велике число! Лікарі пояснюють таке загострення, перестроюванням організму на інших цикл, зменшенням кількості денного світла, погіршенням харчування через несезон свіжих овочів-фруктів тощо. Нестача Вітаміну D – це причина депресії, додають вчені. Цей вітамін виробляється шкірою від сонячних променів. Сонця менше взимку, значить і Вітаміну D також не вистачає організму. Від цього виникає депресивний настрій.

Резюме: Спорт запобігає появі депресії та допомагає її лікувати. На практиці доведено, що ті пацієнти які займаються будь-яким видом спорту, одужують швидше. Але це не значить, що спорт може замінити таблетки. Важливо зрозуміти, що в складних випадках краще звернутися за допомогою до спеціаліста, і не займатися самолікуванням. Все-таки депресія офіційно визнана захворюванням.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ