Депресії не буде, якщо робити «оце і це» регулярно!

в театрі
Депресію лікувати не потрібно, краще зробити хороші речі, які запобігають її появі. І дійсно, є методи, які допомагають не те що прогнати депресію, а навіть не підпускати близько до себе. Усе що потрібно – це робити те-то і те-то! Важливо, що це доступно кожному і головне, без медикаментів. Далі ви дізнаєтесь, що таке «це». До цього ми уже готували матеріал із приводу депресії, депресивного настрою ітп, і писали, що наприклад спорт дуже позитивно впливає на самопочуття і покращує настрій, також відвідування Храму – іще один спосіб, як застерегти себе від депресії. Якщо цікаво, матеріал доступний за наступними ссилками:

А сьогодні під мова про іще один спосіб залишатися в бадьорому настрої. Британські вчені заявляють, що культурна активність, як наприклад театр, кіно, захищає від депресії та депресивних настроїв. Дійсно, регулярне відвідування театру має антидепресивний ефект, стверджують науковці. Особливо це справджується на літніх людях. За словами науковців, майже кожен 4-й британець від 65 страждає на депресію. Ходити в театр чи кіно краще, чим ковтати таблетки чи лежати в лікарні, правда ж?

Ітак, команда науковців досліджувала декілька тисяч добровольців, віком від 50 років на протязі багатьох років. Проводилися анкетування по стилю життя учасників, також аналіз стану їхнього здоров’я (психічного). Через 10 років після початку експерименту, близько 600 учасникам діагностували депресію (із 2 000). До-речі, коли починався експеримент, депресії не було ні в кого із піддослідних. Простими словами, кожен 3-й учасник мав проблеми зі здоров’ям.

Виявилося, що у тих учасників, які час від часу відвідували театри, музеї, кіно, відсоток захворюваності на депресію був на 30% нижчим. Також була 2 група – люди які регулярно бували на все-можливих культурних подіях, мінімум 1 раз на місяць. Статистика показала, що в цій групі процент хворих на депресію був нижчим на близько 50 процентів, ніж в решти. Само собою зрозуміло, що найбільше хворих було в 3-й групі, в якій люди ні разу в житті, або дуже-дуже рідко приймали участь в культурних міроприємствах.

Резюме: Регулярне відвідування культурних подій дуже позитивно впливає на психічне і духовне здоров’я: Краща пам’ять, розумові здібності, настрій, когнітивна функція ітп. До того ж, ризик занедужати на депресію суттєво знижується. Звісно що на душевне самопочуття впливають також інші фактори, такі як сімейний стан, стосунки із близькими, фізична активність, раціон харчування і культурне життя, як довели англійські науковці.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ