Коли нерішучість призводить до реальних проблем зі здоров’ям

нерішучість
Нерішучість – це коли людина не може прийняти рішення і дуже довго вагається, іншими словами, боїться прийняти своє власне рішення та нести відповідальність за свої дії. Само собою зрозуміло, що нерішучість обтяжує життя і людина не досягає бажаних результатів у кар’єрі, особистому житті, інших сферах. Бувають різні випадки нерішучості: легкі і складні. Але інколи внаслідок такої поведінки виникають реальні проблеми зі здоров’ям – як наприклад, депресія, депресивні настрої! Юрген Бруннер, психотерапевт із міста Мюнхен, стверджує що один із критеріїв діагностування депресії – це рішучість. Депресивні пацієнти, як правило, затрудняються приймати рішення і якимось чином вносити щось нове в своє життя.

Ну якщо людина пів години дивиться у меню і не може вирішити, що замовити в кафешці – то це дійсно дивно виглядає. Ти ж вибираєш їжу, а не партнера по бізнесу! Подивись, вибери те, що тобі більше подобається і насолоджуйся стравою. Від чого виникає нерішучість, однозначно важко відповісти. Можливо, після психологічної травми, великого горя або навіть внаслідок батьківської гіпер-опіки. Нерішучість інколи має плачевні наслідки, коли людина боїться прийняти своє рішення, самостійно. І саме головне: нести відповідальність за свої дії, приймати наслідки. Особливо сумно – чоловіча нерішучість. Нерішучий чоловік, як правило, мало чого добився в житті і напевно ж підкаблучник.

Як боротися із нерішучістю

Найкращий спосіб стати рішучим – це почати діяти! Нехай ці дії будуть не (зовсім) правильними – але це краще чим повна бездія. Кожна людина стикається із проблемами і тоді виникає необхідність прийняти рішення, щоб виправити ситуацію. Ось саме в таких ситуаціях треба діяти, а не залишати справи на самотік! Кожна активна дія цеглинка за цеглинкою будує рішучість. А кожна успішно завершена справа додає впевненості. Додатково читай нашу статтю по цій темі: Як стати впевненішим у собі і налаштуватись на продуктивну працю.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ