Номофобія – проблема сучасного суспільства, це залежність від смартфону!

Rozetka UA

номофобія
Новітні технології – це не тільки хороші досягнення, але і недобрі! При неправильному використанні будь-якої речі, можна нашкодити. Якихось 10-20 років назад важко було собі уявити таке явище, як залежність від інтернету чи мобільного телефона. А зараз це досить поширене явище, особливо серед молоді, яке називається номофобія. Номофобія – це страх залишитись без смартфона. В автобусі, метро, кафе, фітнесклубі, просто на вулиці дуже часто можна побачити людей, які зависають в своїх телефонах а на оточуючий світ вони зовсім не звертають увагу. Цікаво, а чим вони там займаються? В більшості випадків, просто граються і фігньою страждають! Залишити свій гаджет навіть на декілька хвилин вони бояться, ні вдома ні на роботі ні в транспорті.

Чим така проблема небезпечна? Загалом, будь-яка залежність шкідлива, оскільки людина стає одержимою цією річчю а інші сфери свого життя вона пускає на самотік. Безсоння, професійна неуспішність, підвищена знервованість, байдужість, асоціальність в реальному світі – такі можуть бути наслідки! Людина зовсім нічим не цікавиться, лише одне важливо: бути онлайн 24 години на добу. В першу чергу на залежність від телефонів страждають молоді люди у віці від 18 до 25 років. Дослідження свідчать, що жінки страждають на цю біду частіше ніж чоловіки. Перші признаки номофобії, це коли людина не відриває очей від свого телефона, практично ніде. Навіть в туалеті чи ліжку без смартфону не обходиться! Коли акумулятор сідає – це страшна подія, бути недоступним одну годину, яка сильно нервує людину.

В телефоні є багато чого цікавого, і це просто не можна відкласти на потім. Лайкнути фотки треба обов’язково зараз, а не ввечері вдома. А раптом хтось напише в соціальних мережах – так треба одразу відповісти. Бездумні статуси і вихваляння фотографіями із «теплих країв» і все в цьому дусі може почекати, принаймні один день, оскільки є важливіші речі, реальні: дім, робота, друзі, батьки, кар’єра, сім’я ітп. За великим рахунком, всі ці розмови в мережі і розваги, це пустощі. Залежність від соціальних мереж, від розмов по телефону, ігр тощо, розповсюджена проблема, особливо серед молоді. Пріоритети на життя мають бути правильно розставлені і все повинно бути в міру: збалансовано, гармонійно!


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ