Око сіпається постійно, що робити? Причини та перша допомога

сіпається око
Око сіпається час від часу? Насправді це поширений симптом, який в більшості випадків не має недобрих наслідків. Наприклад, через стрес або нестачу магнію в організмі одне із очей може невимушено смикатись. Також стаються випадки, що не тільки око сіпається, але й м’язи на руках, ногах ітп. Таке неприємне відчуття найчастіше виникає через нервовість та підвищений рівень стресу. До інших причин також відносять втома очей (напр. від постійної роботи за комп’ютером або окулярів), хронічний недосип, простуда очей, неврологічні захворювання, інфекції. Сильно переживати про це не треба, бо через декілька днів все проходить, як правило. Щоб ці сіпання ока якнайшвидше пройшли, треба трошки поберегтись. Це значить, уникати гострих суперечок, побільше спати, відпочивати, пити мінералку, кушати вітамічики, як наприклад банани – це хороше джерело магнію, а також 10 інших продуктів із магнієм рекомендовано їсти, коли око сіпається і все сильно нервує. Магній діє проти стресу, стверджують лікарі.

Око сіпається, що допоможе?

Якщо око сіпається і це триває довго, тоді краще якось розслабитись, щоб понизити рівень стресу. Окрім порад, які були вказані вище, також рекомендовано все-можливі розслабляючі практики: масаж, йога, легкі спортивні тренування тощо. Як тільки стресовість зникає, сіпання очей також проходить само собою. Окрім стресу, причиною сіпання м’язів може бути перевтома очей. Найчастіше така ситуація зустрічається в офісних працівників, які змушені багато працювати перед екраном комп’ютера, особливо в тих, які носять окуляри. Щоб уникнути синдрому сухих очей та перевтоми очних м’язів, в таких випадках рекомендовано помірно працювати за комп’ютером, а також по можливості мінімізувати час, проведений за ПК, смартфоном ітп. Замість цього можна зайнятись спортом, послухати музикою, зустрітися із друзями ітп.

Кинула дівчина, на роботі завал чи може, недай-Боже хтось із близьких захворів? Ти переживаєш про щось чи можливо маєш якісь неприємності і постійно думаєш як їх вирішити? Від цього погано спиш, їсиш і мало рухаєшся фізично? Це вже достатня причина нервового тіку очей! Але не обов’язково так сильно перейматися і серйозно брати до голови. Трошки заспокойся і сіпання очей пройдуть самі по собі. Якщо це довго не проходить, то треба обов’язково піти до лікаря, особливо коли додатково це супроводжується свербінням, почервонінням та дивними відчуттями в очах.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ