В якому віці краще з’їхати від батьків?

своя квартира
У скільки років з’їхати від батьків – звісно, що однієї-єдиної відповіді просто не існує. Багато чого залежить від відносин в сім’ї, батьківського виховання, сімейного положення, матеріального становища, рівня розвитку особистості, і ще багато від чого! За великим рахунком, у 18 років молода людина повинна настроїти себе таким чином, щоб змогти жити самостійним життям. В розвинених країнах Євросоюзу приблизно так і відбувається. Після закінчення середньої школи і отримання атестату зрілості більшість підлітків 17-18 років покидають батьківське гніздечко і їдуть шукати своє щастя десь, будувати кар’єру, самостійно жити. Можливо й батьки допомагають своїм дітям, але за великим рахунком це практично самостійне життя. Якщо є певна сума грошей, тоді є зміст купити квартиру в Вишневому під Києвом наприклад, хоча не в кожного молодого чоловіка є вся сума на покупку власної квартири. Що ж тоді робити, щоб жити окремо? Це не значить, що треба залишати все як є і проживати разом із батьками. Вихід завжди є, навіть не один! Один із варіантів – це знімати квартиру, або купити її у довготривалу розстрочку. До-речі, в європейських країнах молода людина на одну лише зарплату може знімати собі нормальну квартиру, харчуватися і ще й декілька сот євро в місяць вкинути в копілку. В Європі економічне становище сприяє самостійності молоді, а в Україні це дійсно трошки важко реалізувати на практиці.

Багато молодих українців залишаються несамостійними аж до пізніх літ. Звісно що добре жити з батьками: не треба оплачувати комунальні рахунки; купляти продукти харчування ітд. В будь-якому разі, цей момент повинен рано чи пізно настати, коли людина зможе повністю забезпечувати всі свої потреби, без чиєїсь допомоги.

В якому віці з’їхати від батьків

Якщо ти вирішив стати самостійним чоловіком – це дуже класно! Вирішив, значить зроби все можливе, щоб це реалізувати. Якщо тобі більше 18-років, тоді варто спробувати. Але якщо ти скоро закінчуєш ВУЗ і тобі десь 22-24 роки – то тим більше треба спробувати себе. Хоча багато українців навіть до 30-40 років живуть з батьками і нічого їх не хвилює! Це такий собі екзамен на самостійність. Якщо ти його складеш успішно – отже зможеш прожити сам і забезпечити всі свої потреби повністю.

Не треба на когось надіятись, на чиюсь допомогу чи чекати смерті бабусі, яка ніби-то повинна переписати на тебе свою квартиру в центрі міста. Кожна людина вільна і в змозі забезпечити себе всім необхідним. Якщо одні можуть – значить і ти зможеш також, якщо постараєшся! Немає грошей щоб купити свою квартиру, тоді можна знімати квартиру (кімнату, гуртожиток), або придбати житло в розстрочку за державною програмою під невисокі проценти. Звісно бувають виключення, як наприклад, якщо в твої батьків величезний загородний дім в 300 квадратів і жити в ньому може декілька сімей, не створюючи дискомфорту одне для одного.

За матеріалами сайту http://agam.kiev.ua/.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ