Різдвяний Піст 2017: головні 3 причини щоб почати поститись молодому чоловіку

різдвяний піст

Християнський Піст, релігія, віра сприймається в українському суспільстві, як явище досить немодне, малопопулярне і необов’язкове. До Ісуса Христа чи молитви найчастіше люди звертаються лише в складній ситуації, коли вже щось трапилось погане. Не зайвим би було згадувати Бога і в радості і в горі. Скоро починається Православний Різдвяний Піст 2017, а саме з 28 листопада 2016 і триває він 40 днів аж до Різдва Христового. Притримуватись обмежень корисно, як для фізичного так і духовного розвитку. Молодим людям також дуже рекомендовано поститись і бути християнами, незважаючи на те, що релігія зовсім не модна в сучасному суспільстві. Сьогодні мова піде про переваги Посту, і для чого це треба робити. Головні 3 причини щоб почати поститись.

  1. Підсилити силу волі, перевірити себе на міцність. Це так же само, як покласти в рюкзак 30 кг. вантажу, і пройти з ним 30 км пішки. Або наприклад, почати бігати кожного ранку, щоб схуднути. Так, це не просто зробити, але в результаті людина буде гордитися, що вона це зробила, змогла. Таким чином підсилюється сила волі – чим більше складних завдань виконано, тим сильніша сила волі!
  2. Фізичне очищення і оздоровлення організму. Навіть при багатьох захворюваннях лікарі рекомендують рослинну дієту із мінімальною кількістю м’яса, зокрема мова йде про серцево-судинні, хвороби шлунково-кишечного тракту, зайву вагу ітп. Внаслідок зменшення кількості спожитого білка, в організмі зменшується рівень власного протеїну, який в надмірних кількостях викликає запалення і різні розлади
  3. Зменшення рівня стресу, внутрішнє заспокоєння. Окрім харчових обмежень, під час посту священики радять простити всім свої винуватцям, не вступати в гострі суперечки і також молитися. Раціон харчування впливає на психологічний стан людини, і тому разом із м’ясом, кавою, алкоголем зникає також стрес. І ще дещо: церква добре допомагає позбутися депресії, як запевняють європейські вчені.

Варто пам’ятати, що Піст – це ніяка не дієта, хоча вона і лікує фізично! Пост не в брюхе, а в духе – давня приказка. В Піст, Святі Отці радять вести себе скромно, менше розважатися, регулярно відвідувати Храм і звичайно що, молитися. В піст краще обмежувати себе в речах, від яких вже є сильна залежність, і від яких відмовитись дуже важко. В кожної людини залежності різні, наприклад це можуть бути: кава, цигарки, алкоголь, м’ясо (або взагалі будь-яка їжа при зайвій вазі), смартфони, соціальні мережі, інтернет-залежність, безпорядні сексуальні зв’язки тощо. Все це робиться для того, щоб стати незалежним, так сказати і більше контролювати себе, свою долю. Різдвяний Піст 2017 – це можливість перевірити свої сили, стати сильнішим і здоровішим. Список продуктів, які можна їсти під час Посту а також всі деталі Ви можете знайти на офіційному сайті Української Православної Церкви, друкованій літературі або запитати особисто у священика із вашого Храму.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ