Сьогодні починається Різдвяний піст 2018: чому варто спробувати?

різдвяний піст 2018
Сьогодні, тобто 28 листопада 2017 року починається Православний Різдвяний Піст 2018, який буде тривати 40 днів, аж до Різдва Христового. Відверто кажучи, багато хто із українців не притримуються постів, мало приділяють часу на духовний розвиток, а до церкви ходять лише один раз на рік, в кращому випадку – на Великдень, щоб посвятити пасочки. Духовний розвиток – це дуже важлива частина нашого життя.

Ітак, якщо ти ніколи в житті не постився – то зберись і спробуй обов’язково. Як внести в своє життя щось нове і досі невідоме? Важко наважитись? Професійні психологи рекомендують спробувати це однозначно і деякий час виконувати всі правила нової звички, навіть якщо це важко зробити. А потім вкінці вже вирішити: Чи потрібно мені це надалі, чи є від цього якась користь? Але можна багато років вагатись, так і не зрозумівши, що собою представляє це нове. Тільки на власному досвіді можна переконатись: хороше це чи погане! А якщо людина ніколи в своєму житті не постилась (наприклад), вона не має права стверджувати, що піст – це непотрібна річ. Ну і що, хіба це так важко 40 днів прожити без м’яса, алкоголю, поганих слів ітп? Піст і духовне життя мають свої переваги, які можна одразу помітити на собі.

Чому корисно поститись

  1. Людина заспокоюється, нерви зміцнюються, рівень стресу знижується, з’являється радість та гарне самопочуття;
  2. Духовне зміцнення особистості, значить людина отримує більше сил для нових досягнень;
  3. Кращі відносити із близькими, рідними, друзями;
  4. Вага тіла нормалізується, організм очищається;
  5. Сила волі зміцнюється. Сказав і зробив.

За словами священників, Піст – це чудова можливість очиститись, як духовно так і фізично. Піст – це ніяка не дієта, оскільки духовна частина перед усім. В передріздвяний час, Святі Отці рекомендують молитися щодня, всім прощати, каятися в гріхах, відвідувати Храм Божий, по-менше нервуватись, а також обмежитися у харчуванні, і розвагах. Що можна їсти в Різдвяний Піст а що не можна, як підготуватися до нього та інші запитання краще уточнити особисто в свого Священника. А ця стаття має лише інформаційний характер і написана для того щоб допомогти людині прийняти правильне рішення. Якщо ця тема цікава, тоді читай інші матеріали, які ми писали до цього, ось ссилки на деякі із них із минулих років:

Бажаю добра всім вам, дорогі мої читачі, успіхів, миру та гарного настрою.

При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ