Чому афірмації і позитивне мислення калічать людей психологічно

позитивне мислення
Взагалі-то, хороший настрій і позитивне мислення це добре. Це допомагає людині жити щасливим життям, досягати намічених цілей і оформляти своє життя усім необхідним. Але в деяких випадках позитивне мислення калічить людей і призводить до реальних хвороб. В інтернеті можна знайти купу відео-інструкцій, книг, семінарів, як можна досягти свою ціль – просто повторюй позитивні афірмації, і всі блага світу самі впадуть до твої ніг. Особливо нічого робити не треба, закрий очі, просто повторюй афірмації по 300 раз на день і все тобі буде! Але таке можливо хіба що в дитячому садочку, а в дорослому житті щоб щось отримати, треба трошки постаратись!

Успішна кар’єра, багатство, популярність, здоров’я, вилікувати рак, особистий розвиток, сім’я – всі запитання вирішуються тільки одним позитивом! Але професійні психотерапевти вважають, що це перебільшення і за великим рахунком звичайна ілюзія реальності. Дуже часто позитивне мислення призводить до хвороб психологічного плану, але чому так? Короткий анекдот по темі: «Оптиміст захлинувся у напів-повній ванні». Насправді, в реальному житті є як позитив, так і негатив. Повністю і цілком позбутися негативу неможливо, на-жаль. Що ж поробиш, так влаштований наш світ, в якому є зло, розчарування, негатив і пристрасті. Можна постаратись, щоб цього недоброго було по-менше, але повністю виключити неможливо.

Дійсно, позитивне мислення і афірмації дають поштовх до дій і нові сили. В будь-якому разі, щоб досягти намічених цілей, треба кожен день щось робити у напрямку цієї цілі, крок за кроком. В противному випадку, такі афірмації перетворюються на пусті слова. Вони не тільки не приносять користі, а навіть навпаки – призводять до хвороб. Депресія, страхи, психосоматичні розлади досить часто зустрічаються у людей, які надмірно захоплені позитивним мисленням, психологічною літературою, чи якимись тренінгами по розвитку особистості. Такі люди рішуче переконані, що одним тільки мисленням можна «гори звернути», а коли на практиці це не працює, тоді приходить розчарування, внутрішнє вигорання, фрустрація, депресія і деструктивний настрій. Короткочасний емоційний підйом замість конкретних кроків, ось що дає позитивна психологія. Слова без дії нічого не значать, взагалі нічого!

Позитивні люди не завжди успішні, щасливі, багаті, здорові

Часто можна зустріти самовпевнених людей, які постійно розказують про здоров’я і правильний образ життя, хоча самі хворіють та ще й із зайвою вагою. А є такі, що достатньо багаті, здорові та цілком задоволені власним життям, але нікому нічого не доказують. Їм і так добре живеться, а повчати життю когось малознайомого, напевно, немає часу на ці пустощі.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ