Від «швидкої їжі» розвивається депресія та інші розлади!

швидка їжа
Часте та постійне споживання «швидкої їжі», фаст-фуду іншими словами, стає причиною розвитку депресії та інших розладів – заявляють іспанські вчені. Ризик захворіти на депресію підвищується на близько 50 відсотків, якщо людина харчується регулярно хот-догами, бургерами, пиріжками, шаурмою чи іншими швидкими продуктами. За словами вчених, така їжа містить шкідливі речовини, так звані Транс-жири, які і є причиною всіх бід, в тому числі психічних розладів. А ось наприклад, рибний жир, оливкова олія – навпаки зміцнюють психічне здоров’я і захищають від депресії, додають вчені із Університету Наварра в Лас Пальмас де Гран Канарія (Іспанія). Досліджуючи життя близько 10.000 добровольців на протязі 6 років, вчені помітили тонкий взаємозв’язок: чим більше люди вживали фаст-фудів, тим частіше страждали на всілякі негаразди.

Сам тільки фастфуд не викликає депресії. Тут мається на увазі загальний стиль життя, який включає в себе харчування. І важливий пункт також, як часто люди вживали їжу швидкого приготування! Один гамбургер на місяць чи пів року ніяк не може зіпсувати настрій чи здоров’я, оскільки кількість шкідливих жирів у ньому несуттєва. А ось коли людина харчується постійно напівфабрикатами, готовими стравами в упаковках та «їжею швидкого приготування», хоча би раз-два на тиждень, або ще частіше – тоді йде мова про шкідливий ефект. Хоча інколи дійсно так складно приготувати собі вдома щось нормальне і простіше за все просто подзвонити та замовити собі перекусити.

Само собою зрозуміло, що харчування повинно бути багатим на вітаміни, поживні речовини. Саме тому рекомендовано добре харчуватись, а саме: їжа домашнього приготування, м’ясо, риба, свіжі овочі, фрукти, ягоди, мінеральна вода ітп. По дослідженню так вийшло, що люди які попали в зону ризику дуже рідко готували їжу вдома; їли багато фаст-фудів; частіше курили, вживали алкоголь; не слідкували за власним стилем життя; були неодруженими. Всі ці фактори разом дуже суттєво збільшують ризики захворіти, не говорячи вже про зайву вагу, лишній баласт на тілі.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ