Як стати сильним духом і жорсткішим характером

стати сильним духом
Як стати сильним духом і жорсткішим характером, справжнім чоловіком так сказати? Хм, як не дивно, але такі якості потрібні усюди, навіть для того, щоб бути сильнішим фізично, накачати м’язи, добитися спортивних результатів. Із самого дитинства нас вчили поважати дорослих, ділитися шоколадкою, слухатися батьків і нікому не грубити. Маленькій дитині показали її вузькі рамки, виходити за які ніяк не можна: «Це можна, а оце ні!». За словами багатьох психологів, гіперопіка батьків дуже часто призводить до того, що їхні діти у дорослому житті є безвольними, слабкими духом, надто добродушними, нерішучими, постійно в сумніві і не можуть довго всидіти на одному місці. Простими словами «дорослі діти» не можуть прийняти рішення самостійно, оскільки в дитинстві за них всі рішення приймали батьки.

Як стати жорсткішим

Відповідь на запитання як стати сильним духом і жорсткішим дуже проста. Почніть із головного – перестаньте міняти свою думку і рішення, а особливо на користь інших. Сказали «Ні», значить тепер це ваш шлях, не сходьте із нього! А якщо сказали «Так», то так само будьте до кінця, навіть якщо буде нестерпно важко.

Наприклад, ваша дитина попросила погратися на планшеті, Ви відмовили. А потім вона почала маніпулювати вами: плакати, ридати, качатись по підлозі. І Ви уступили, один раз, другий ітд. В її очах Ви тепер не авторитет, а дехто м’яких, послушний, безобідний. Те ж саме відбувається із друзями, жінкою, батьками, колегами чи начальником. Є одна пісня по темі «Лучше камнем плыть, чем жить по чьей-то воле. Этот путь я выбрал сам!». За словами автора пісні, такий шлях – це шлях в нікуди. Із 2-го боку, якщо Ви сказали «Так», також тримайтесь до останнього. Можливо ви вирішили вивчити іноземну мову, похудіти, зайнятися атлетикою, оволодіти новими навичками-професієї чи навіть зробити вдома ремонт самостійно. Давайте для прикладу візьмемо пробіжки. Поставте перед собою план і часові рамки (в глобальному змісті). Нехай план – це 3 пробіжки на тиждень по прибл. 60 хвилин кожна. Часові рамки – 6 місяців неперервних тренувань. Можливо буде важко, сніг, дощ і мороз будуть заважати, а старі друзі будуть звати погуляти ітп. В будь-якому разі, кров із носа, але 6 місяців треба протриматись, а далі Ви будете приймати рішення самостійно: чи потрібні мені далі ці пробіжки, чи ні? Щоб оцінити усі плюси-мінуси, треба деякий час позайматися цим, а потім уже робити висновки.

Саме постійність, і незмінність на протязі довгого проміжку час і є ключем до жорсткості, сили духу. Але не треба плутати жорсткість і жорстокість. В усьому має бути золота середина, осмислений вибір, дисципліна і хороший самоконтроль. Звісно, є речі, в яких можна уступити, а є речі взагалі не серйозні. Порада: Якщо Ви замовляєте їжу в ресторані, то будь-ласка, більше 2-х хвилин не дивіться в меню. Жорсткість характеру тут зовсім непотрібна! Ну яка різниця що зараз з’їсти, ви ж їжу собі вибираєте, а не жінку.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ