Професійний стрес і 10 самих стресових професій 2015 року

професійний стрес на роботі

Професійний стрес – це звичайне явище, бо кожна професія накладає відбиток на особистість, особисте життя а також інколи виводить із душевної рівноваги. Коли виникають вузькі строки здачі, якісь непередбачувані ситуації, кризи, загрози людському життю або велика відповідальність тоді і починає боліти голова а руки пітніти. Це і є стрес, який впливає на людину негативно, як правило. Та й часу на родину чи особисті справи вічно бракує. Якщо з ним нічого не робити, то через постійний стрес може виникати синдром вигорання, апатія, захворювання фізичного плану або депресія. Перевір, чи немає раптом твоєї професії в цьому списку.

10. Таксист
9. Журналіст, кореспондент газети
8. Прес-секретар
7. Керівник крупного підприємства, топ-менеджер
6. Евент-менеджер, координатор заходів
5. Ведучий телепрограм
4. Поліцейський
3. Пілот
2. Пожежник
1. Військовий.

Треба взяти до уваги, що всі ці дослідження проводились американськими дослідниками. Це значить, що можуть бути розбіжності із українськими професіями. Для прикладу можна привести професію журналіста, яка явно спокійніша в Америці ніж в Україні. А ось рівень професійного стресу в пожежних приблизно однаковий. При пожежах існує загроза життю і ризики, не залежно від країни. До найспокійніших фахів відносять професії, перукаря, ювеліра, професора університету. Стрес у невеликих кількостях впливає навіть позитивно, інакше стає просто нудно жити. Проте коли його забагато на роботі, тоді треба щось робити: не затримуватись довго на роботі, взяти відпустку, чимось зняти стрес, більше відпочивати, попросити надбавку в начальника за шкідливість, або змінити фах в крайньому разі. Якщо ти мій читаче, ще юний і не визначився із майбутньою професією, май на увазі: ці 10 професій із списку приносять найбільше стресу і неприємностей, в тому числі зі здоров’ям. При цьому, рівень заробітної плати не завжди збільшується, через підвищення рівня професійного стресу.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ