Урок наполегливості

урок наполегливостіІнколи те що нам потрібне, інші не хочуть нам дати. І тоді ми думаємо що ж робити: або переконати людину, або шукати щось інше, або, в гіршому випадку, жити по старому. Не завжди, те що надумав хтось є справедливо для інших. Хоча перших це цілком влаштовує. Якщо це насправді справедливо, і не тільки не зашкодить нікому, але й принесе користь, просто візьміть на себе відповідальність за все, і зробіть все можливе щоб досягнути бажаного, але якщо це вам дійсно потрібно.

Інший випадок, коли треба проявити наполеглевість, щоби вижати максимум з самого себе. Ну якщо ви хочете кинути палити, бо знаєте, що це суттєво погіршує стан вашого здоров’я, але не можете довго протриматись без тютюну, або ви чули одним вухом про шкідливий вплив мобільних телефонів, але ніколи не наважувались вивчити достатньо інформації по цьому питанню, чи може ви хотіли набрати вагу

Щастя інколи приходить само собою, але якщо добиватись його, то можна отримати більше бажаного. Прочитайте цей уривок:
«Дарбі допомагав своєму дядькові молоти пшеницю на старому млині. Дядько керував великою фермою, на якій жили декілька сотень батраків, в основному мулатів. Двері млина тихенько відчинились. Зайшла дівчинка-мулатка і зупинилась біля входу. Дядько побачив дівчинку і рявкнув:  » Чого тобі?». Дівчинка коротко  відповіла: «Мама сказала, що її треба дати 50 центів». «Нічого я не дам, забирайся додому» – сказав дядько. «Так, сер» – згодилась дівчинка, але не зрушилась з місця. Дядько продовжував працювати і захопившись, не звернув уваги, що дівчинка ще й досі не пішла. Коли він підняв голову і побачив, що вона все ще тут він закричав: «Я ж сказав тобі, йди додому! Забирайся, а то я тобі зараз дам!» – «Так, сер» – згодилась дівчинка, але навіть не ворухнулась. Дядя кинув мішок з зерном, який він збирався засипати в бункер, підхватив дошку від бочки і направився до дівчинки з таким виразом обличчя, що Дербі затамував подих. Знаючи своєрідну вдачу свого дядька, він був впевнений, що зараз станеться щось страшне. Коли дядько підійшов до того місця, де стояла дівчинка, вона зробила крок вперед, подивилась йому в очі і пронизливо заверещала: «Мамі дуже потрібні 50 центів!» Дядя зупинився. Деякий час дивився на дівчинку, потім повільно поклав дошку на підлогу, засунув руку в кишеню і витяг звідти півдоллара.  Маленька взяла гроші і позадкувала назад до дверей, не опускаючи очей з людини, яку вона тільки що перемогла. Після цього дядя сів на ящик, і більше 10 хвилин дивився в вікно. Можливо він роздумував над уроком, який тільки-но отримав.»

Уривок з книги Наполеона Хілла – «Думай і багатій»

Дуже корисно звертати увагу на цитати про життя і робити для себе якісь висновки.

Цей дядько сам придумав собі не давати грошей дівчинці. Ми навіть не знаємо, чи заслужила та «мама-батрачка» ці 50 центів чи ні. Проте дівчинка не згодилась з рішенням господаря. Вона поставила своє «Мені треба» вище за його «Нічого я не дам». Вона щиро призналась собі, що ці 50 центів для нього не грають ніякої ролі, а для її мами неабияку. Але можливо вона і нічого не думала, а їй дійсно дуже треба були гроші. Психологія цього чоловіка була примітивною, так як він навіть не поцікавився навіщо їй треба ці гроші, не оцінив ситуації в цілому. Можна сказати що він був не щирим, в першу чергу з собою. Навіть якщо вона їх і не заробила ще, то мудрий би просто позичив.  Або, обдумано, спираючись на негативний досвід тієї жінки, просто би не став кричати, і взагалі розмовляти з дитиною. Видно, що його рішення було необдуманим, и він очікував(припускав), що якщо він накричить на дівчинку, то вона буде боятися наступного разу йому щось казати. Така психологія також має місце, але не з усіма. Насправді так чинять слабкі люди. Сильні ж, щиро пояснюють, показують на практиці, і допускають інші (інколи протилежні варіанти). Інколи люди говорять «Ні», але і самі того не знають, що це буде не кращий варіант, не мудріший, не справедливіший, не чесніший. Вони просто сплять. Їх варто розбудити, наштовхнути своєю дією, словом, або простою, бездійною, мовчазною, довготривалою, наполегливою, внутрішньою незгодою, так само, як в нашому вище прикладі. «Ні» – не завжди значить «Ні».


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ