Найкращі фільми про кохання та вірні стосунки(19шт)

фільми про коханняФільми про кохання, справжню любов існують напевно для того щоб полюбуватися, поплакати, заспокоїтись,  повірити що існує на світі справжня любов, допомогти парам покращити свої стосунки, бути кращим, відноситись краще до своєї половинки, або допомогти вибрати найкращого супутника для життя. І це є пряма ціль цієї підбірки фільмів про кохання. Нехай вони допоможуть вам кохати ще краще, ще сильніше, приємніше, відповідальніше і на все життя. Тут лише зібраний список фільмів, а знайти їх для скачування, або онлайн перегляду  ви легко зможете в інтернеті за запитом «назва фільму онлайн(скачати)». А детальну інформацію про фільм та сюжет ви знайдете за запитом в Гугл «назва фільму вікіпедія».

1. Одержимість (Wicker Park)

Одержимість
Недаремно цей фільм так називається. Порівнюються дві одержимості до кохання: вірну і чисту з брудною. Дві подруги закохались в одного хлопця. Хлопцю однозначно з першого погляду сподобалась Ліза, а подруга Лізи Алекс також дуже сильно хотіла бути з Метью і постійно перешкоджала їм і все-таки розлучила їх. Та навіть через великий проміжок часу, коли в них були уже інші стосунки, вони думали один про одного і нарешті їм вдалося зустрітися. І вони залишились разом, а Алекс розказала, що це вона перешкоджала їм ввесь цей час. Висновок з цього фільму можна зробити такий: можна давати волю своїй одержимості та почуттям, тільки якщо це почуття взаємне і приносить радість обом. В протилежному ж випадку найкраще було би якнайшвидше забути людину, яку кохаєш, навіть якщо дуже важко це зробити, просто треба.

2.  Щоденник пам’яті (The Notebook)

Щоденник памяті
Познайомилися і закохались один в одного, хоча не з першого погляду,  так як дівчині не сподобалось одразу. Були разом. Потім довга розлука і дівчина заручилася з іншим, також гарним хлопцем а в газетному оголошенні випадково побачила що був відреставрований будинок, який хотів собі купити і відремонтувати її перший коханий і вона захотіла подивитися на це, і навіть не здогадувалася що залишиться там назавжди. А інший хлопець, з яким вона була заручена, відпустив її і побажав щастя. І після довгого щасливого життя все закінчується смертю обох одночасно, на одному ліжку.

3. Якщо тільки (If only)

Якщо тільки
Подружня пара, яка живе не дуже щасливо, бо чоловік не приділяє уваги жінці та стосункам. Він розуміє що треба цінити свою кохану, оскільки вона щиро кохає його і турбується про нього, але тільки після смерті коханої. Та на ранок він прокидається, а вона спить поруч. Він зрозумів що життя дало йому один шанс. І вони проводять чудовий день разом, і він пробує виправити всі помилки і дбає про неї ввесь день. Але хтось мав би померти, і цього разу це він. І час уже не повертається.

4. Один день (One Day)

Один день
Вони були дуже довго просто друзями, навіть попри те що були далеко один від одного, і що в них були свої сім’ї. А потім зрозуміли що потрібні один одному і зійшлися.

5.  500 днів літа (500 days of Summer)

500 днів літа
Ці люди зустрічалися, але постійно було щось не так, хоча обоє хотіли бути разом: постійні сварки, непорозуміння, очікування. І так тривало 500 днів. Потім вони розійшлися і кожен з них знайшов саме те що хотів, інші стосунки які приносили щастя обом.

6. Пренцеса спецій (Mistress of Spices)

Принцеса спецій
Вона могла вибрати підходящу спецію для будь-якої людини, для того щоб допомогти людині владнати і покращити свої справи. Але не могла підібрати лише одній людині, в якого вона закохалася з першого разу. І їй треба було вибрати між спеціями та своїм коханням, бо одне треба було залишити. Але вона дуже сильно любила допомагати людям через спеції, бо в неї був особливий дар, тому було дуже важко вибрати що для неї дорожче.

7.  Пам’ятна прогулка (a walk to remember)

Пам'ятна прогулка
Коротке  і щасливе кохання навіть попри смертельний діагноз. Так люди розуміють що в них немає часу на з’ясування стосунків, злість ревнощі. Є лише час кохати і робити приємно один одному

8. Сутінки (Twilight)

Сутінки
Історія про сильне кохання між вампіром та людиною. Він дуже сильний і може читати думки, виривати дерева з корінням і миттєво бігати. А вона проста дівчина, яка приїхала до тата. Він дуже стриманий і не вбиває людей, на відміну від його подібних. І у відношенні з коханою також стриманий: уважний, з повагою і спокоєм ставиться до її ухажорів, терпить все  і приділяє її всього себе, бо кохає.

9. Прогулка

прогулка
Це російський фільм. Історія двох друзів різних характерів, яким подобається одна дівчина. Перший хлопець, який з нею познайомився не може стримувати свої бажань і в перший же день говорить що це любов з першого погляду. А його друг сильний і терпеливий, поспілкувавшись з дівчиною свого друга, обоє розуміють що підходять один одному, а першому треба «куриця», яка буде згоджуватись з усім.

10. Солодкий листопад (Sweet november)

солодкий листопад
Дівчина зустрічається з хлопцем, який сильно зациклений на своїй роботі, і не розуміє світу почуттів, романтики і турботи до інших. Вони зустрічались лише один місяць листопад, і ввесь цей час вона показувала йому красу цього світу. А потім прийшов інший – грудень.

11. Вічне сіяння чистого розуму (Eternal Sunshine of the Spotless Mind)

Вічне сіяння чистого разуму
Як би люди не хотіли забути один одного, їх все одно тягне бути разом, навіть після того що вони стерли зі своєї пам’яті всі спогади про кохану. Стерли, бо їхні стосунки приносили їм нещастя. Не варто стирати спогади – треба розуміти головою що такі стосунки не потрібні обом, якщо вони дійсно нестерпні.

12. Обережно, двері закриваються (Sliding Doors)

Обережно, двері закриваються
Ким би ми могли бути, якщо би вибрали дівчину Катю з університету, а не теперішню? Якість нашого життя, відчуття, матеріальний стан, тривалість життя напряму зв’язаний з тим хто поруч з нами. Вибір своєї коханої треба робити з максимальною увагою і чистим серцем.

13. Одружитися на першій ліпшій (Wedding Daze)

Одружитись на першій ліпшій
Занадто повернутий на романтиці хлопець довів до смерті свою кохану і довго не може забути її, а потім вирішує одружитися на першій зустрічній, щоб скоріше забути трагічне кохання. Та кому він робить гірше? Це значить бездумно понадіятись на випадок долі.

14.  Ніжність (La Délicatesse)

Ніжність
Про стосунки людей, коли чоловік, хоча і дорослий, фізично здоровий та сильний, але всередині просто немовля. Але в того немовля гарне серце, він чесний і порядний, на відміну від більшості спорчених містом і грошима людей. Саме за це його покохала начальниця, в якої недавно трагічно загинув чоловік.

15.  Точки над і (Dot the i)

Крапки над і
Ніхто не любить, коли його почуттями користуються і знущаються, і за це треба дорого платити, в даному фільмі – смертю. Хлопець хотів зняти фільм з його дівчиною та незнайомим хлопцем в головній ролі, але щоб цей фільм був без сценарію і таємно від коханої, тобто щирий фільм.

16.  Амелі(Le Fabuleux Destin d’Amélie Poulain)

Амелі
Про милу і добру дівчину, яка допомагала іншим парам сходитись, а сама була одна. Але до тих пір поки не знайшла своє. Своє, взаємне, яке дійсно підходило їх. Вона хотіла бути разом з ним, але дуже довго не наважувалася на такі переміни в житті.

17. Кучерява Сью (Curly Sue)

Кучерява Сью
Навіть соціальний стан, матеріальне становище не перешкода для кохання, бо є ще й людські якості, які так необхідні іншим.

18.  Труднощі перекладу (Lost in Translation)

Складнощі перекладу
Їх розділяє вік та сімейні стани, але вони відчуваються себе спокійно разом і можуть розповісти одне одному все. Між ними нічого немає, просто гарна дружба. Та можливо було би все інакше, якби вони були вільними.

19. Помаранчева любов (Orange Love)

Оранж лав
І нарешті для тих хто переглянув список до кінця сучасний молодіжний український фільм «Помаранчева любов». На вулиці помаранчева революція. Вони познайомились в Київському трамваї і згодом вирішили жити разом. Вони не виходили з квартири, дивилися на Хрещатик і на помаранчеві мітинги лише через забиті дошками вікна. Але вони не змогли зберегти того почуття вірності і бути разом, просто через ілюзію, помилку.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ