Контакт очей при знайомстві з дівчиною говорить більше ніж 1000 слів

контакт очей при знайомстві з дівчиною

Спочатку контакт очей, відповідна реакція і перше враження про людину, а перша фраза йде пізніше. Людські очі і зовнішній вигляд часом говорять більше за слова. До того ж, очі не вміють обманювати, тому їх і ховають, коли хочуть сказати неправду. В психології засоби комунікації розділяють на вербальні та невербальні. Вербальні – це ті, які можна висловити з допомогою слів і речень. А ось до невербальних відносять всі інші: жести, рухи, постава, хода, ритм голосу тощо. Також через контакт очей люди спілкуються. Очі – це дзеркало душі і вони говорять більше, ніж 1000 слів. У спілкуванні контакт очей відіграє надзвичайно важливу роль, у ділових переговорах, вихованні дітей, на телебаченні і також при знайомстві з дівчиною. Щоб гарно себе презентувати перед людиною, правильно донести свою думку і переконати у своєму, треба впевнено дивитися їй в очі, в будь-яких життєвих ситуаціях і будь з ким. Тільки брехуни, невпевнені у собі люди, неуспішні або надто сором’язливі ховають свій погляд, дивляться в підлогу або бігають очима туди-сюди.

До того як ти щось скажеш дівчині, щоб з нею познайомитись, краще буде налагодити контакт очей. Це означає, що твій погляд має бути впевненим, спокійним і з посмішкою. Вона може сидіти десь далеко, наприклад, в кафешці за сусіднім столиком, але як не дивно, в неї вже склалося якесь проміжне перше враження на основі твого одягу, зовнішнього вигляду, жестів і погляду. І якщо воно буде недобрим, навіть 1000 красивих слів не допоможуть тобі справити на неї хороше враження. Якщо ваші погляди раптом перетнулись, хоча би на якихось декілька секунд і вона мило посміхнулась тобі – це добрий знак і в такому разі знайомитись легше, а відмова малоймовірна. Ти зрозумієш все сам по її очах, не кажучи ні слова.

Ти хочеш знайти хорошу дівчину для стосунків. Ти побачив саме таку, і підходиш до красивої дівчини щоб познайомитись, дивишся при цьому їй прямо в очі. А вона каже: Чому ти так на мене дивишся? –Я дивлюсь на тебе, бо ти мені сподобалась! Ти чесно признався у своїй симпатії, і чого тут соромитись. Все має бути як в порядку речей. І під час всієї розмови також краще час від часу поглядати людині в лице і очі, якщо розмова відверта і чесна. Таким чином шанси донести свою думку, переконати і зачарувати співбесідницю (-ка) сильно підвищуються. Подивись їй в очі, ти ж не збираєшся її обманювати?! Щоб добитися свого, треба бути наполегливим, впевненим, ввічливим і при цьому не нав’язливим. До відмови слід віднестись із розумінням і терпінням. Ти підійшов і зробив усе що міг, проте гарантованого результату ніхто не обіцяє.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ