Найкращі компліменти дівчині це щирі

компліментиНайприємніші компліменти дівчині є ті, які щиро сказані і йдуть від серця. Ніяка жінка, або дівчина не любить перебільшених заучених стандартних фраз. Коли чоловік говорить чесно те що він думає, тоді дівчина радіє кожному слову і компліменту. В самому початку не варто перебільшувати з компліментами, бо інколи дівчата не правильно це розуміють і все йде не дуже. Найкраще зробити один раз комплімент і потім спостерігати, як вона на це реагує. Такі компліменти як «в тебе гарні очі», або «ти гарно посміхаєшся» полюбляють дівчата, але краще налаштуйтесь на креатив і придумайте щось своє, особливе, те що ви дійсно помітили в дівчини.

Які компліменти дівчата не люблять

Те що дівчата хочуть насправді – це чесність та правда, а не фрази. Жінки помічають чи цей комплімент був сказаний чесно чи видуманий. Нечесний комплімент звучить як натяк, і що ви хочете сподобатись їй – так ви можете досягти протилежного результату. Жінки не люблять компліментів, коли їй говорять що вона сьогодні гарно виглядає, так як дівчина думає, як же вона виглядає в інші дні. Компліменти дівчині мають бути індивідуальними, і ви маєте відчувати та помічати це.

Компліменти, які роблять дівчат щасливими

Дівчата дуже полюбляють коли їх хвалять в усьому. Великим підтвердженням для жінок є те, коли чоловік також і в незручних обставинах знаходить оптимізм, напр., зранку після пробудження, або промоклий після дощу, або втомлений після робити. Такі маленькі компліменти і увагу цінять дівчата більше. Це не так важко, зробити жінку щасливою. Просто говоріть їй те, що думаєте. При спілкуванні і флірті ви маєте бути істинним. Звичайно що можна похвалити її за прекрасну посмішку, вбрання чи волосся, але ще кращим буде хвалити за те, що вона цінує насправді. Жінка хоче отримувати унікальні компліменти, бо вона вважає себе унікальною, а не тільки ще одним сексуальним об’єктом для перегляду, чи користування.

Найкращі компліменти це щирі та індивідуальні.

В стосунках можна не тільки, наприклад хвалити її ніжну шкіру, але можна робити компліменти сексуального характеру. Жінки хочуть почувати себе сексуальною, і радіють, коли ви говорите, наприклад про її сідниці. Але при цьому не варто
обманювати чи перебільшувати. «Ти найкраща дівчина в світі» краще замінити на «Для мене ти накраща дівчина в світі».

Дівчатам подобається коли їм говорять що вони приємно пахнуть, гарно посміхаються, і що вони найкращі. Їм подобаються компліменти про їхню шкіру, і те коли залишається враження, що цей хлопець здатний навіть викрасти коней. Але найбільше дівчата полюбляють коли з ними гарно поводяться, дарують увагу і виражають свою симпатію та прихильність невеличкими жестами. Це найбільший подарунок, що можна зробити дівчині.

Джерело: www.firearmnews.com


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ