Про що говорити з дівчиною на перших побаченнях?

про що говорити з жінкою

Запитання, про що говорити з дівчиною на перших побаченнях можна сказати іншими словами і деталізувати так: «Про що говорити з дівчиною, щоб її зацікавити», або «Що сказати дівчині, щоб вона закохалась». Таке питання особливо актуальне для юнаків на перших побаченнях. Загалом, кожній людині повністю вгодити не вийде. Ти стараєшся, пробуєш починати теми – а вона при цьому носом крутить? Дуже важливо, в якому тоні говорить мужчина, з якою інтонацією і в якому настрої. Можна навіть фігню сказанути, а потім голосно хіхікнути і перевести все на шутку. При цьому важлива чоловіча впевненість, легка байдужість і позитивний настрій. А ще не завадить звертати увагу на її реакцію та зворотній зв’язок. Якщо бачиш, що ця тема не пішла, зразу переходь на іншу. Під дівчину можна трошки підстроїтись, але не стелитись під неї в усіх питаннях.

Відповідь на питання, про що говорити з дівчиною на побаченні не може бути конкретною. А якби існувала одна єдина універсальна тема для побачень, то всі би говорили тільки про це. Люди різні, і жінки бувають протилежно різними. З дівчиною можна говорити про будь-що, проте, якщо теми будуть нудними, то на друге побачення вона просто не прийде. Кожному цікаве щось своє, і тому шаблонних рамок краще уникати, але при цьому дослуховуватись корисних порад. Хтось там сказав, наприклад, що про роботу (або навчання) краще не говорити з дівчиною, якщо хочеш стосунків а не дружби. Може це і правильно, але чому б і не запитати в солодкої, як в неї йдуть справи на роботі? Короче, з дівчиною можна говорити про все, наскільки багата ваша фантазія, проте більшість тем і запитань повинно бути про «жіночність, чоловічність і взаємостосунки статей» та з позитивним настроєм. Як для прикладу, «В тебе таке гарне волосся, ти його отримала в спадок від мами?», «Мені не подобаються високомірні і пихаті дівчата, бо вони ставляться до хлопців зверхньо. Мені здається, що ти інша, тому я з тобою спілкуюсь», «Вчора каталися з хлопцями на моциках – оце справжнє задоволення, але тобі цього не зрозуміти!». Думаю зрозуміло, що є чоловічі, жіночі а також нейтральні теми. На побаченні з дівчиною, нейтральних тем має бути в меншості.

Ну про що ж говорити з дівчиною на перших побаченнях? Пізніше, коли стосунки вже стабільні, можна про все що завгодно! Але на початку, якщо їй щось не сподобається, вона не захоче більше бачитись – тому треба бути досить обережним! Це як гра в сапера – один раз лажанувся і підірвався! Якщо ти сумніваєшся, не варто бездумно слухати пікаперів і лавеласів! Говори про що хочеш, але також на сексуальні теми обов’язково.

Про що говорити з дівчиною на перших побаченнях?

  • Її красу, вроду, зовнішній вигляд
  • Чи були в неї серйозні стосунки, і як довго вони тривали
  • Чи багато в неї подружайок і скільки серед них представників чоловічої статті
  • Як вона проводить вільний час
  • Чи подобається її Друга Ріка, і чи хотіла би вона піти на їхній концерт в цю суботу.

Наскільки дозволить твоя фантазія, можна продовжити цей список до безкінечності. Що тобі цікаво – те й питай в неї. Захотів – і запитав! На перших побачення ви мало знаєте одне одного, саме тому треба задавати особисті, і часом незручні запитання. Так, так, не варто боятись задавати незручні запитання! І цікаво, що ж вона відповість або як викрутиться в умовах напруги і тиску. А якщо вона образиться і просто піде? Нехай так, але це її проблема, а не твоя (звичайно, якщо ти не перегнув). Ясно ж, треба бути з нею культурним, дружелюбним і уважним.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ