Коли робота вбиває стосунки: як поєднати любов і кар’єру?

робота вбиває стосунки
Сім’я – це напевно, найголовніше в житті. Але робота, також не менш важлива сфера. Подружня пара може дружньо разом жити, але якщо вони живуть в маленькій зйомній квартирі і на якісь копійки – то таку сім’ю не можна назвати по справжньому щасливою. Треба якось намагатись балансувати між двома вогнями: любов і кар’єра. Якщо людина багато часу проводить на роботі, побудувати особисте життя їй важче. Звичайно що не кожен має роботу своєї мрії, тому приходиться, наприклад працювати в нічні зміни. Нічна робота шкодить здоров’ю, але також і стосункам із другою половинкою. В таких випадках, часу щоб приділити увагу жінці, або прогулятися із дітьми залишається дуже мало. Таку роботу краще уникати, але все одно хтось повинен працювати вночі!

Науковці із Університету Редфорд, штат Вірджинія досліджували вплив різних професій на кількість розлучень. Результати цих досліджень нікого не здивували, оскільки перші місця посідають медичні та працівники закладів харчування, таким чином люди, які вимушені працювати позмінно, також в нічні години. Такі роботи змінюють денно-нічний ритм людини, який не співпадає із традиційним ритмом. На стосунки також впливає рід діяльності. Останнім часом в Україні помічається розвиток фемінізму, кар’єризму, напевно із заходу прийшло до нас. Класичний варіант – це коли чоловік годувальник і приносить більшу частину сімейного доходу. Але часи міняються і в 21 столітті буває так, що жінки багато заробляють, навчаються на технічних спеціальностях, займають високі посади, ходять у ділових костюмах із серйозним виразом обличчя. Особливо в стосунках із переплутаними ролями, коли чоловік є менш успішним у професії ніж жінка, їх спільне майбутнє стає під загрозу.

Як поєднати любов і кар’єру

У таких випадках психологи рекомендують в першу чергу помітити проблему, обговорити її та розставити пріоритети. Не панікувати, а просто сісти, спокійно поговорити і знайти якесь спільне рішення, яке би задовольняло обох. Наприклад, це може бути одне із них: 1. Брати на себе менше завдань, або робочих годин, щоб більше бути вдома; 2. Вдома не думати про робочі справи, вимкнути робочий телефон і нічого не робити по роботі; 3. Знайти спільні заняття і проводити якомога більше часу разом: спілкуватись, гуляти по парку, сходити в театр тощо; 4. Змінити рід трудової діяльності, в крайньому випадку; 5. Дружньо взяти відпустку і провести її вдвох в якійсь теплій країні.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ