Секс до шлюбу = кращі стосунки?

без сексу до одруженняВ останні часи влада Сполучених Штатів почала впливати на молодь, стримуватись від статевих стосунків до шлюбу, так як дана кампанія зменшить кількість небажаної вагітності та ВІЛ-інфікування. Актуальне дослідження ставить основну свою увагу, що та меншість людей, які все-таки обходяться без сексу до шлюбу, пізніше можуть отримати багато переваг в спільних сімейних стосунках. Доктор Розе Шау, психотерапевт із Мюнхена, представляє результати дослідження, в якому наголошується важлива роль комунікацій: «Хоча завжди є пари, які не поспішають з сексом, поки їхні стосунки не стануть більш впевненими, більшість людей пробують сьогодні те, як добре вони підходять одне одному сексуально, перед тим, як планувати довготривалі спільні плани на майбутнє».

Без сексу до шлюбу
Питання стоїть так, які методи ведуть до кращих стосунків у сім’ї? Нове дослідження в журналі сімейної психології (Journal of Family Psychology), що видається американською асоціацією психологів, показує переваги стриманості. Деякі пари, зустрівшись вперше вважають свої почуття як вічне кохання. Але чомусь згодом згадують про ті стосунки як минуле перше кохання. Дослідники опитали 2035 одружених, які пройшли онлайн-тест, на якість їхніх стосунків у подружжі. Досить обширний онлайн-тест включав у себе інше питання, «Коли в ваших стосунках вперше був секс?»

Переваги стриманості:
Статистична оцінка показує наступні результати для пар, які стримувались у фізичному контакті, у порівнянні з тими, які одразу в своїх стосунках займалися сексом.
- Стабільність стосунків була вищою на 22 відсотки
- Задоволеність стосунками була на 20 відсотків вищою
– Якість сексуального життя була на 15 відсотків кращою
– Комунікації між партнерами були кращими на 12 відсотків
Переваги для пар, які трохи згодом займалися сексом, але все одно перед весіллям, були п’ятдесят на п’ятдесят. «Дослідження цього питання концептувалося головним чином на особистий досвід людей, і менше на час стосунків», пояснює перший автор дослідження Ден Бусбі, професор в School of Family Life der Brigham Young University. «Ми виявили, що у стосунках на глибшому рівні за секс стоїть те, як міцно люди пов’язані між собою. Ті люди що довго стримувались і чекали, в сексуальних аспектах в основному були задоволені одне одним», добавляє Бусбі до цієї цитати. «Я думаю це саме тому, що вони навчилися розмовляти один з одним, і можуть разом вирішувати проблеми, з якими вони стикаються у житті.»

Краще порозуміння дякуючи стриманості.
Марк Регнерус, соціолог із університету Техаса в місті Аустін згоджується з результатами дослідження: «Пари, які зарано їдуть на медовий місять – це значить роблять секс на початку стосунків пріоритетним – мусять часто констатувати що їхні стосунки недостатньо розвинені. Регнерус є автором книги «Секс до шлюбу в Америці». У парах, які вирішили здержуватись від фізичних стосунків, часто велику роль відігравали релігіозні переконання, Бусбі та його колеги зробили аналіз пар, про те, як впливають на це релігійні переконання. «Незалежно від релігійності, допомагає стримуватись від сексу в стосунках, бажання розвинути спільні комунікаційні зв’язки, побудувати довготривалі і стабільні стосунки, мати задоволення стосунками», так закінчив Бусбі.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.
РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ