Допустима різниця в віці між чоловіком і жінкою для нормальних стосунків

різниця у віці між чоловіком і жінкою
Останнім часом стосунки між чоловіком та жінкою дещо змінилися. Якихось років 20-30 назад вважалося дивно, якщо дівчина не вийшла заміж до 20 років. Але зараз все добре, бо люди не поспішають виходити заміж, одружуватись, народжувати дітей. Особливо це стосується жителів великих міст, де багато кар’єрних можливостей, розваг і нічних клубів. У постійній гонці за знаннями в університеті, кар’єрне зростання або яскравими розвагами люди упускають із голови одне з найважливіших запитань – сім’я, серйозні стосунки, друга половинка. Люди почали виходити заміж і одружуватись пізніше, але яка допустимо нормальна різниця в віці між чоловіком і жінкою має бути, щоб стосунки були міцними, надійними? Звичайно що однозначної відповіді немає, інколи кажуть: «Любви все возрасты покорны». Все ж таки здоровий глузд має бути перед усім.

Самий розповсюджений варіант, це коли чоловік старший за жінку. Якщо різниця у віці до 10 років – то в такої пари є всі шанси створити хороші стосунки і нормальну сім’ю. І тут мова йде не про сильні почуття, а про інші речі. Чоловік повинен бути чоловіком, справжнім чоловіком із усіма 7-ми якостями мужності. 30-літній чоловік має досвід, реалізував себе в кар’єрі (або реалізує найближчим часом), заробив грошей – а все це важливі передумови міцних стосунків і самостійного життя також. Як би там не було, але без грошей в цьому світі нічого не зможеш. А середньостатистичний 20-літній студент живе, як правило за рахунок батьків, ну звідки в нього гроші на подарунки, комунальні платежі, продукти харчування чи підгузки для діток? Інколи також бувають випадки, коли жінка старша за чоловіка. Тут немає нічого поганого, але експерти стверджують, що нормальні стосунки складаються, якщо різниця у віці між ними становить до 5 років. У пар із великою різницею у віці, як правило частіше зустрічаються суперечки: різняться погляди, життєві пріоритети, стиль життя, матеріальне положення. А це вже приводи для конфліктів.

Насправді ж немає одного-єдиного шаблону ідеальних стосунків. Проте, якщо різниця в віці між чоловіком і жінкою складає більше 10 років, то це виглядає трошки некрасиво та часто викликає критику в оточуючих, рідних, друзів. Міцність стосунків не повністю залежить від віку, але також від самих людей, інших факторів. Можливо якась залежність є, проте вона не ключова. Саме тому, щоб знайти хорошу дівчину для постійних стосунків, супутника життя слід звертати увагу не лише на різницю у віці, але й порядність людини, чесність, доброзичливість і як би там не було, професійну діяльність.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ