Увага-романтика

caution-romantic Більшість людей, коли чують слово романтика, думають що це істинне щастя. Представниці ніжної статі думають, що чим більше романтики – тим краще. Вірніше, вони не думають так, вони хочуть цього, їм це необхідно. А з приводу чоловічої статі, то більшість чоловіків стають тимчасово романтичними, пишуть вірші і цитують відомі цитати про кохання щоб цим самим здивувати і завоювати дівчину, яка сподобалась. Ну а коли дівчина вже з ними – вся романтика проходить. Є і такі, які залежні від романтики, тобто їм сильно хочеться створювати романтичну обстановку для своєї коханої дівчини, і вони не в силах зрозуміти в деяких ситуаціях, що зараз треба бути максимально серйозним. Я дозволю порівняти відчуття «романтики» з відчуттям «доброти». Тепер кожен зрозумів, що свою «доброту» треба використовувати з розумом. Ну ясно же, що ніжні дівчатка люблять і обожнюють романтику, але це не означає що треба нею закидати її, або навпаки не давати цього взагалі. Але дітки також люблять щоб з ними грались, купляли шоколад, фрукти. А що буде, коли дати дитинці шоколад, коли вона геть неслухняна? Знаєте самі – вона ще більше не буде слухатись. Ця стаття, рубрика і взагалі сайт Mannton для тих чоловіків, які хочуть щоб життя і стосунки приносили користь, радість, і не тільки односторонньо, а й оточуючим; для тих, хто хоче взяти кермо стосунків в свої руки, хоча і не проганяти нікого з кабіни, а слухатись того, що кажуть оточуючі, куди хотіли би звернути вони. Для тих чоловіків, які слухають своє серце, поважають що їм хочеться, але ще й вирішують, обдумують чи приноситиме цей шлях(вчинок) радість, задоволення і користь всім, чи це будуть муки, хоча дуже-дуже невідкладно хочеться це зробити. Зробиш приємне, романтичне, скажеш всю правду про свої відчуття – зацікавиш її ще більше, і задовольниш при цьому своє бажання. А навіщо ще більше? Вона ж і так з тобою. Ну а якщо вона не з тобою, то не варто все-одно розповідати розгорнуто-повно про свої почуття, її необхідність, робити романтичні вчинки. Нехай зробить вибір сама. А цим ти зацікавиш(переконаєш) не на довго. Ну а якщо вона сумнівається, чимось незадоволена – в самий раз зробити щось приємне і романтичне, але не багато за один раз. І будьте романтичним до себе самого, звісно якщо це вам подобається. Наприклад, можете шикарно зав’язати галстук, або купити собі щось дуже гарне ітд.

Стримуйте себе, коли це потрібно, або напряжіться, коли все не так добре, як хотілося. Краще розтягнути на все життя, навіть коли хочеться саме зараз. Вся жизнь впереди… І не будьте  при цьому скупими на романтику і увагу  для своєї коханої. Всі ж це люблять. Цим самим ви позбавите її всіх фарб щасливого життя. Нехай навіть у вас буде лише одне бажання – і при цьому багато можна чого зробити, наприклад, читати цей сайт, або пошукати романтичні ідеї. Та з часом в вас будуть народжуватись власні, внаслідок сильного бажання. Якщо ви будете достатньо романтичними, то і ваша кохана буде ніжнішої, щасливішою, добрішою,  щедрішою і задоволенішої спільним життям. В результаті і ви отримаєте більше, проте майте ще й розум, щоб правильно любити.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ