Як правильно підібрати слуховий апарат?

слуховий апарат
Кожен день нам доводиться приймати велику кількість рішень в різних сферах життя. Звичайно, завжди хочеться, щоб вони були правильними. Особливо це важливо, коли мова йде про здоров’я. З такими труднощами часто стикаються люди, що мають проблеми з роботою слухових органів. Їм необхідно зробити вибір гарного пристрою, який допоміг би покращити їх самопочуття. На жаль, щорічна статистика не дає втішних показників і приглухуватістю страждає велика кількість людей. Такі порушення неможливо залишити без уваги, оскільки вони створюють дискомфорт як у повсякденній діяльності, так і в професійній галузі, а також у звичайному спілкуванні. Слухові апарати є справжнім порятунком для таких пацієнтів. Завдяки цьому винаходу людина отримує безцінний шанс повернутися до нормального життя і насолоджуватися його повнотою. Однак, купуючи даний прилад, необхідно врахувати безліч чинників, щоб покупка виявилася дійсно корисною і допомогла вирішити таку серйозну проблему, як втрата слуху. Варто пам’ятати, що такі пристосування повинні підбиратися з урахуванням індивідуальних потреб в кожному конкретному випадку. Саме тому перед придбанням варто відвідати лікаря-сурдолога.

Яким чином здійснюється вибір пристрою, який буде відповідати саме вашим потребам? Як домогтися того, щоб він став не тільки максимально ефективним, але й досить комфортним для щоденного використання? Для вирішення таких непростих завдань, перш за все потрібно вибрати тип СА, його потужність, а також звукове підсилення. Крім того, не останнім критерієм є його вартість. Вам слід заздалегідь визначитися з сумою, яку ви в змозі витратити. Важливо знати, що неправильно підібране пристосування може виявитися не лише малоефективним, але й здатним викликати погіршення стану вашого здоров’я! Крім іншого, слід вирішити, яку кількість приладів ви будете носити – один або два. Безумовно, бінауральне протезування має суттєві переваги. Воно в повній мірі оптимізує локалізацію, а також дозволяє більш розбірливо чути співрозмовника. Однак воно призначається кожному пацієнту. А частина з них просто не можуть собі дозволити це через велику вартість.

На які аспекти слід звернути увагу при виборі?

Якщо ви мешкаєте в місті Львів, то придбання слухового апарату не складе для вас великих труднощів. Але звертатися в даному питанні розумніше тільки до грамотних фахівців, які допоможуть не лише визначитися з вибором найбільш оптимального варіанту, але й виконають необхідні налаштування для коректної роботи виробу. Тому головне для покупця – це пошук професійної фірми, яка здатна забезпечити комплексні послуги, а саме:

  • Консультацію щодо пристроїв;
  • Діагностування порушень слуху;
  • Підбір за допомогою комп’ютера, а також персональна установка параметрів;
  • Подальше сервісне обслуговування;
  • Надання гарантії.

Даний перелік заходів здатні надати в Центрі слуху «Беттертон». Ми завжди готові прийти на допомогу кожному клієнту й постаратися досягти бажаного результату. Наша компанія вже впродовж довгого часу доводить свій професіоналізм і якість виконуваної роботи. Про це свідчать позитивні відгуки задоволених покупців. Тому, звертаючись до нас, ви можете бути абсолютно впевнені в грамотному вирішенні своєї проблеми. Крім того, ми пропонуємо пацієнтам привабливі знижки, які зроблять покупку ще більш вигідною.

Центр слуху «Беттертон» ви знайдете за адресою: м. Львів, 79016, вулиця Городоцька, 44. Також ви можете зв’язатися з нами за телефонами:: (032) 253-69-65, (067) 670-87-47, (050) 433-37-57. Детальніше на https://bettertone.com.ua/uk/contacts/lvov/.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ