Апельсини захищають від онкологічних захворювань

апельсини
Цитрусові фрукти і апельсини зокрема, не тільки зміцнюють імунну систему, але також захищають від раку. Згідно даних австралійського дослідження, у людей які щодня їдять хоча б 1 апельсин, ризик захворіти на рак ротової порожнини, гортані чи шлунку знижується на близько 50 відсотків! Такі висновки зробили австралійські вчені, проаналізувавши 48 міжнародних досліджень із усього світу про позитивний вплив цитрусових фруктів. Цитрусові захищають організм від онкологічних захворювань завдяки вмісту великої кількості антиоксидантних складових. Також інші фрукти і продукти містять ці самі Антиоксиданти, які захищають організм від раку, але у апельсинах їхня кількість найбільша.

Як стверджують лікарі, із віком ризик захворіти на ракові захворювання підвищуються. Німецькі лікарі радять чоловікам, старшим за 45 років, регулярно обстежуватись для запобігання раку. Виявлення раку на ранніх стадіях суттєво допомагає одужанню і знижує ризик передчасної смерті. Такі обстеження можна зробити в поліклініці Інновація для жителів міста Києва, або іншій клініці вашого міста. У молодих чоловіків до 45, ризик отримати рак не високий, а часті обстеження приносять більше шкоди ніж користі, пояснюють експерти.

Вільні радикали, що утворюються в організмі людини, так сказати, старять організм передчасно і призводять до різного роду хвороб: серцево-судинні, інсульти також рак. Такі субстанції як Антиоксиданти борються із вільними радикалами та відповідно продовжують тривалість життя. Як було сказано вище, цитрусові фрукти дуже багаті на Антиоксиданти, але не тільки вони. Також яблука, помідори, капуста брокколі, морква, горіхи, чорниця, малина, клубніка, бобові ітд – це хороші джерела Антиоксидантів. При перших підозрах онко-патологій дуже бажано відвідати лікаря: гематолог чи інший фаховий спеціаліст допоможе діагностувати хворобу на початковій стадії.

Дійсно апельсини та інші продукти із Антиоксидантами захищають від раку. Хоча не тільки правильний раціон харчування захищає від хвороб, але також особистий стиль життя. Експерти радять додатково: уникати стресу по-можливості, займатись регулярно спортом, частіше прибирати дім, духовно міцніти та мати хороші стосунки із близькими. Все це зводить до мінімуму ризик отримати якусь біду, зокрема онкологічну – додають провідні спеціалісти. Іще один із найпростіших і ефективних способів захистити себе від раку – це побільше бути на відкритому просторі. Сонячне світло, це той самий захисник. Під дією сонячних променів у організмі людини виробляється Вітамін Д, який захищає від онко. Особливо взимку, у людей часто виникає нестача Вітаміну Д, що не дуже бажано для здоров’я.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ