3 найчастіші причини, чому ноги сильно пітніють

пітніють ноги
За великим рахунком ноги пітніють, так само як і інші ділянки шкіри – це цілком нормально. Права бувають випадки, коли ноги сильно пітніють, більше це стосується чоловіків. Звичайно, що постійно вологі шкарпетки невід’ємно зв’язані із неприємним запахом. Не треба одразу звинувачувати у цьому гени, особливості чоловічого організму чи погоду. Все можна поправити і тому нижче 3 найчастіші причини, чому твої носки вологі і смердять. Всі ці причини пов’язані із твоїм взуттям. Широкий вибір як літнього, так і зимового взуття подивись на сайті stepandstore.kiev.ua, це класний інтернет-магазин із швидкою доставкою по Україні та офіційною гарантією.

  1. Взуття дешеве і низької якості може шкодити. З одної сторони погане взуття, яке має неправильну внутрішню форму дуже небажане. В ньому ноги швидко втомлюються, натираються водянки ітп. По-друге, дешеві «ізоляційні» так сказати, кросівки чи туфлі змушують твої ноги сильно пітніти, оскільки не пропускають через себе вологу. Таким чином, при виборі взуття, краще не економити. Але це ніяк не значить що треба купляти дорогі брендові боти. Хороше взуття не обов’язково повинно дуже дорого коштувати.
  2. Не по сезону взуття. Тобто, якщо ходити влітку в повністю закритому взутті – це підсилить потовиділення і неприємний запах твоїх носків. Наприклад, якщо ти працюєш в офісі і повинен притримуватись ділового стилю, то купи собі звичайні літні туфлі із отворами для дихання. Із такими дірочками ноги будуть точно менше потіти. Другий приклад, якщо в тебе стиль вільний, пляжний, або рокерський. В такому випадку ідеально підійдуть відкриті сандалі, шльопанці, або круті кеди converse. Це взуття дозволяє шкірі максимально дихати, тому ноги точно не будуть вологими.
  3. Склад шкарпеток або підкладки взуття містить ненатуральні матеріали. По можливості краще віддавати перевагу шкарпеткам і кросівкам із натуральних тканин, а не штучних. Як в середині так і зовні краще щоб був «натур продукт», а не штучні замінники шкіри чи пластик. До-речі, носки із вмістом бамбуку приємні на дотик і в них ноги менше потіють, як запевняють експерти.

Якщо ти помічаєш, що твої носки постійно вологі та неприємно пахнуть, не слід одразу звинувачувати себе чи когось у всіх смертних гріхах. Причина може бути у твоїх чоботах, туфлях, кросівках чи навіть носках. Тому важливо перед покупкою взуття добре його роздивитися і дізнатися повний склад. Іще одна порада, виходить 4-та – на роботі одягай змінне легке взуття. Це також працює, але звісно, що мова йде не про кімнатні тапочки – вони не дуже підходять, м’яко кажучи. Легке взуття, наприклад кеди, виглядають добре та й ноги відмінно дихають в них.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ