Каміни в заміських будинках – комфорт та затишок


Для багатьох власників заміських будинків відчуття затишку нерозривно пов’язане з наявністю каміна у вітальні. Камін зігріває кімнату у прохолодні вечора, створює неповторну атмосферу комфорту, дарує розслаблення і натхнення. Найбільш популярним різновидом є камін на дровах. Обов’язковою умовою можно назвати грамотне проектування каміна і використання в процесі спорудження якісних матеріалів. Дим повинен повністю віддалятися з приміщення, а випадкова іскра не повинна стати причиною пожежі. Проектувати камін слід переважно на етапі планування заміського будинку, але якщо у власників будівлі виникне бажання побудувати камін в процесі експлуатації будинку, такий варіант можливий за умови монтажу приставного каміна. Обов’язковою умовою надійності, безпеки і довговічності споруди є використання матеріалів від надійних виробників.

Конструкція каміна

Камін конструкційно являє собою піч з відкритою топкою і прямим димоходом. У топці згорає паливо, димохід забезпечує тягу і вихід назовні продуктів горіння. Важливим елементом каміна є димохідна труба, різні моделі якої представляє у інтернет-магазині Warmhouse. Він спеціалізується в області продажу і монтажу в Україні камінів та димоходів. Крім перерахованих елементів, у конструкції каміна можуть бути:

  • димозбірник, який представляє собою камеру над відкритою топкою, вона забезпечує плавне відведення диму і газів у трубу;
  • портал, який представляє собою передню декоративну частину каміна П-образної або Д- образної форми;
  • чавунні колосникові грати для дров;
  • зольник для збору золи;
  • приспособлення для захисту житла від проникнення диму.

Традиційні каміни будують з каменю або цегли, але зараз все більшу популярність завойовують металеві варіанти, виготовлені найчастіше з чавуну. Сучасні функціональні каміни у Львові можна придбати вигідно. Ознайомитися з моделями можна, перейшовши в каталог інтернет-магазину Warmhouse. Тут пропонується в розмаїтті варіантів, що дозволяє підібрати рішення для реалізації будь-якого задуму. Сучасні моделі камінів оснащуються дверцятами з вогнестійкого скла, порталом з вогнестійкого матеріалу, радіатором. Чавунні каміни стійкі до перепадів температур, довговічні, не деформуються з часом.

Особливості камінів у інтер’єрах різних стилів

Найбільш розповсюдженим різновидом каміна є класичний варіант. Він вбудовуються в стіну. Характерними рисами є простота і чіткість ліній, наявність кованих решіток, використання мармуру або граніту для оформлення. Каміни в стилях кантрі та рустик найчастіше середнього або маленького розміру. У центрі конструкції знаходиться металева топка, внизу – ніша для дров. Над топкою розташовують дерев’яну балку для різних прикрас. Каміни в сільському стилі найчастіше кутові або пристінні, виготовлені з цегли. Для оформлення каміну використовують черепашник або пісковик. Кутові моделі ідеальні для невеликих приміщень, оскільки дозволяють економити простір. Каміни в стилі лофт – острівні металеві споруди зі скляними дверцятами. Конструкції в стилі модерн зі скла і металу відрізняються лаконічними формами і ідеальною геометричностью ліній. Каміни хай-тек можуть мати різну форму і часто використовуються для розділення приміщення на функціональні зони. Дверцята обов’язково скляні, а в деяких випадках встановлюються наскрізні моделі зі стінками із скла. Якщо ві хочете придбати якісну продукцію, яка буде вас повністю влаштовувати, вам слід звернутися у надійний магазин. Спеціалісти допоможуть обрати варіант, який буде відповідати вашим побажанням і фінансовим можливостям.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ