Прибирання вдома: як часто їх робити?

прибирання вдома
У кожного із нас не вистачає часу на прибирання дому, особливо у холостих молодих людей, оскільки всю домашню роботу потрібно робити самостійно. Експерти із чистоти склали ряд рекомендацій: як часто робити прибирання вдома. Із одного боку, прибирання – це естетичний момент, із другого – гігієнічний. Від першого нічого страшного не відбудеться, але не зручно перед гостями і самим собою, коли в квартирі не прибрано. Друге запитання – це гігієна! Експерти запевняють, що побутовий пил із наших квартир містить мільйони бактерій, збудників хвороб. Щоб бути здоровим і спокійно себе почувати перед гостями, потрібно робити прибирання дому регулярно, але як часто? Все залежить від того, про яку кімнату йде мова, ванну, кухню, спальню чи кабінет. Деякі речі потрібно мити щодня, інші один раз в пів року.

Кожен день

Провітрювати кімнати, мити посуд, протирати кухонний стіл.

Кожен тиждень

Пилососити підлогу в кімнатах, дуже класні ручні пилососи є у компанії Керхер. За наступним посиланням можна подивитися асортимент, вони дуже зручні, потужні та надійні https://www.kaercher.com/ua-uk/home-garden/pilososi/ruchni-vertikalni-pilososi.html. Мити туалет і ванну бажано кожного тижня і спеціальними дезінфікуючими засобами. Міняти постільну білизну експерти радять кожні 2 тижні, але якщо це робити кожен тиждень, то буде навіть краще.

Кожен місяць

Протирати меблі та інші побутові речі від пилу, ґрунтовна очистка холодильника, плити, мікрохвильовки ітп. Мити вікна можна не кожен місяць, а приблизно 1 раз на 3 місяці.

Напружений графік роботи, маленькі діти, домашні улюбленці ітд – і на прибирання дому зовсім немає часу. Але цю роботу обов’язково потрібно робити регулярно. Експерт із гігієни, Франц Дашнер, професор із Університету Фрайбурга (Німеччина) стверджує, що там де є бруд є бактерії. Мільярди бактерії знаходяться поруч, само собою зрозуміло, що від таких «небажаних сусідів» краще позбутися якнайшвидше. На щастя, 99% усіх бактерії із наших домівок являються мирними, тобто не викликають захворювань чи будь-яких порушень в організмі людини. Але все ж таки слід пам’ятати про цей неприємний 1%. Такі ось наші поради, звісно що це не строгі правила, а лише рекомендації. Зверніть увагу, у прибиранні правило «чим частіше, тим краще» не завжди діє. За словами лікарів, дуже «чистоплотні» люди, які по декілька разів на день приймають душ і роблять прибирання вдома, мають підвищений ризик отримати алергію або інші неприємності зі здоров’ям. Якийсь невеликий процент бактерій повинен залишитися, великої шкоди від них точно не буде. Має бути якась золота серединка.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ