4 ознаки чоловіків з високою самооцінкою

Чоловік, що володіє високою самооцінкою, завжди вигідно відрізняється від інших представників сильної статі. Це впевнені і сильні люди, які завжди випромінюють потужну енергетику, вміють тримати себе в суспільстві і, звичайно ж, привертають увагу протилежної статі. Чоловіки з високою самооцінкою – це харизматичні особистості, які не обтяжені якимись комплексами або іншими «заморочками». Вони знають собі ціну, тому не розмінюються на дрібниці. Які ж ознаки говорять про те, що у чоловіка все в порядку з самооцінкою?

1. Чи задоволений життям і дивиться з надією в майбутнє

Чоловіки, що відрізняються високою самооцінкою, на думку психологів, більш щасливі і задоволені життям. Якщо у них трапляється невдача в житті, то вони не розкисають і не починають займатися самобичуванням. Вони витягають з цієї ситуації досвід і рухаються далі. Їх важко збити зі свого шляху, адже вони завжди представляють образ свого бажаного майбутнього. У них є опора в житті у вигляді внутрішнього стрижня, тому вони більш спокійні та врівноважені. Вони вміють отримувати задоволення від життя, а й вміють працювати.

2. Доброзичливе ставлення до людей

Упевнені в собі чоловіки завжди добре ставляться до друзів і близьким. Вони цінують тих, хто поруч і розуміють, що рідні люди не завжди будуть поруч. Вони завжди прагнуть виказати свою любов і пошану старшому поколінню, добре ладнають з дітьми, а також люблять тварин. Їм нічого довести рідним людям, а вже тим більше щось з ними ділити, тому вони можуть сконцентруватися на більш важливі речі: любові, уваги і турботи про близьких.

3. Не знає, що таке заздрість

Заздрість – це отруйна почуття, яке, як правило, виникає у невпевнених людей, які незадоволені самі собою. Упевнені чоловіки просто не знають, що таке заздрість, адже вони не дивляться на чужі життя. Вони займаються більш важливою справою – вибудовують власну долю і спираються в цій справі, тільки на свої власні сили. Заздрість – це безглузде почуття, яке не несе нічого хорошого, тому витрачати на нього час – це розкіш, яку справжній впевнений чоловік не може собі дозволити.

4. Не критикують інших

Такі чоловіки рідко критикую інших людей, тому що розуміють, що у кожного свій шлях. Вони не хочуть засуджувати когось, тому що більше зайняті своїм життям. Вони дозволяють собі тільки критику самих себе, тому що це мотивує до розвитку і самовдосконалення, а решта лише втрата часу.

До речі, щоб дізнатися про власний рівень самооцінки, ви можете пройти тест https://upsihologa.com.ua/online-test-samootsenka-sorensen.html. Ну а якщо ви розчаровані результатом, прагнете більшої впевненості в собі або маєте закорінілі комплекси, зверніться за допомогою до психолога в вашому місті. Тут, наприклад, є контакти психологів Києва. Сьогодні також популярний онлайн формат роботи зі спеціалістом.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ