Чиста шкіра обличчя без подразнення після гоління

Rozetka UA

чисте гоління без подразнення

Кожен охайний чоловік голиться регулярно. Мало хто хоче виглядати наче дикун і колоти щетиною свою милу супутницю. Під словом «голитися» не мається на увазі ліквідувати все волосся на обличчі, а привести себе до людського вигляду і скласти враження охайного чоловіка. Гоління освіжає шкіру та робить її еластичною. Але якщо робити це щоденно, то інколи виникають проблеми: утворюються маленькі червоні прищі на шиї або подразнення після гоління. В такому разі варто змінити тип, або метод. Сухе гоління електричною бритвою швидке та зручне. Для проблемної шкіри з прищами або вуграми має суттєву перевагу перед вологим. Гоління лезами (вологе) є кращим і ґрунтовнішим; недолік в тому, що для проблемної шкіри, гоління може перетворитись на муки. Але плюс у тому що кожне вологе гоління діє як пілінг, тобто очищає шкіру.

Догляд за обличчям без подразнення після гоління:

  1. Змочити щитину. Завжди треба голитися перед душем, інакше шкіра набухає і до волосків важче дістатись. Найкраще буде перед голінням вмитися теплою водою.
  2. Нанести піну. Гель для гоління або піну нанести на обличчя помазком, і зачекати кілька хвилин. Таким чином волосся піднімається, тому ліпше зрізається.
  3. Порядок гоління. Не все волосся на лиці однакової товщини. Тому краще голити спочатку щоки, потім шию, а в кінці вуса і підбородок – тут щитина найжорсткіша, тому їй необхідно більше часу для розм’якшення.
  4. Натягнути шкіру. Щоб бути впевненим у повному видаленні волосся, під час гоління слід натягти шкіру у напрямку проти гоління. Таким чином бритва зріже волоски нижче; до того ж зменшується небезпека порізів.
  5. Лише в напрямку росту. Ніколи не голіться в хаотичному напрямку. Для запобігання подразнення після гоління рекомендовано голитися тільки у напрямку росту волосся.
  6. Заспокоїти шкіру. Після гоління шкіра в основному червоніє та подразнюється. Саме тому її треба доглянути. Спочатку змити залишки піни теплою, потім холодною водою. Тепер можна наносити косметичні засоби після гоління. Краще шкіру оживлять алкоголевмісні парфуми. При сухій та чутливій шкірі ліпше використовувати лосьйони після гоління, бальзами або гелі. Вони менш різкі, зволожують шкіру та захищають її від шкідливого впливу.

Джерело: http://www.menshealth.de/


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ