Винайдено крутий Power Bank, який заряджає 80 смартфонів

крутий Power Bank
Необхідність підзарядити свій телефон інколи реально виникає, і для таких цілей було вигадано такий пристрій, як повербанк. За розмірами він практично такий самий, як і більшість зовнішніх акумуляторів. Німецькі вчені винайшли мега-крутий Power Bank, який в змозі зарядити близько 80 смартфонів, мається на увазі не одночасно 80 смартфонів, а по черзі. Сам же повербанк заряджати не потрібно від мережі 220 В. Вся фішка в тому, що він використовує звичайний газ (як і запальнички), як паливо. Значить, заправив повний бак газу – і Powerbank виробляє електроенергію. І розміри такого пристрою компактні, і ємність мега висока, і витрати газу не великі. Одним словом, реально крута штука! Містить USB-вихід для зарядки усіх можливих смартфонів, других пристроїв. Бак самого повербанку вміщає близько 40 мл. газу, а балон для заправки 300 мл. За словами вчених, такої кількості палива вистачить, щоб зарядити сучасний смартфон більше ніж 80 разів.

Німецькі науковці із міста Дрезден розробили реально класну річ. Називається такий повербанк eZelleron. Само собою зрозуміло, що заряджати можна не тільки смартфони, але все що завгодно: планшети, камери, розумні годинники, дрони ітд. Увесь секрет в середині. Простій людині не-хіміку, трошки важко зрозуміти, що відбувається всередині цього акумулятора. В будь-якому разі, кінцеві результати радують.

Прототип такого пристрою виготовлений і він успішно працює, але масового виробництва акумуляторів еЦелерон поки що немає, із невідомих причин. В автомобільному секторі можна також використовувати такі джерела струму. Та це навіть не акумулятор, а точніше сказати міні-електростанція. Європейські технології не перестають дивувати. Недавно ми писали, що також в Німеччині розробили гігантський акумулятор, але за іншою технологією. Увага: найбільший акумулятор в світі! Значить така батарея може повністю забезпечити електроенергією ціле місто. Такі от революційні розробки, які можуть змінити наше життя. Хоча остання технологія уже досить стара, та ніхто до сьогодні не наважувався реалізувати проект. А батарея представляє собою десятки величезних цистерн із електролітом. Читайте детальніше про це, ссилки на статті нижче:


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ