Найбільший акумулятор в світі, Redox-Flow-Batterie

найбільший акумулятор
Як зрозуміти слово «найбільший акумулятор» у світі, яким він повинен бути? В надсучасних електромобілях заряду батареї вистачає до близько 800 км, без підзарядки. Акумуляторна батарея в будинку на альтернативних джерелах енергії може тримати заряд до декількох діб без підзарядки, що вистачає на всі необхідні побутові потреби. Все це тільки дитячі іграшки, бо такі акумулятори не можна вважати найпотужнішими, навіть якщо 100 таких елементів скласти разом. Найбільший акумулятор – тут мається на увазі такий, якого би вистачило, щоб забезпечити електроенергією ціле місто.

Одна німецька компанія заявила, що збирається найближчими роками створити таку гігантську батарею. Як відомо, електроенергію можна накопичувати в солоній воді, що є дуже благо-приємно до навколишнього середовища. Таким чином, енергію вітру і сонця легко можна буде накопичувати і потім ефективно використовувати. За словами дослідників, в лабораторних умовах все получилося. До 2023 року цей акумулятор повинен запрацювати і використовуватись на 100%. За проектом, батарея має бути наскільки великою, що зможе забезпечити повністю електроенергією декілька-мільйонне місто-мегаполіс, таке як Берлін чи Київ, але тільки на 1 годину. Для невеликого містечка із населенням в декілька сот тисяч жителів, такого акумулятора вистачить на цілий день, запевняють науковці.

Технологія не нова, називається Redox-Flow-Batterie, була запатентована ще в 1949 році. На відміну від Літієво-Іонних батарей, електроенергія зберігається в рідких електролітах. До-речі, така Redox-Flow-Батарея вже давно реалізована в Німеччині, але значно менших масштабів. Значить її вистачає на інститутське містечко в місті Карлсрує (Fraunhofer-Instituts in Pfinztal bei Karlsruhe), як повідомляє популярне німецьке видання swr.de. До цього всього ще установлено величезний 2-Мегаватний вітряк, який і заряджає даний акумулятор. Таким чином вся енергія що виробляється вітряком цілком і повністю зберігається в гігантській батареї. Ємність батареї настільки велика, що всі інститутські будівлі забезпечені електрикою, більше ніж на 10 годин, навіть коли вітру абсолютно немає. Інститутське містечко можна порівняти із маленьким містом, із кількістю жителів близько 4000 тисячі. Ось такі от технології (навіть не нові), що з однієї сторони допомагають накопичувати природну енергію, а із іншої – берегти екологію.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ