SOS-виклик в автомобілях стане обов’язковою функцією!

кнопка SOS в авто
Функція SOS-виклику скоро стане обов’язковою функцією в усіх автомобілях. Точніше сказати, вона уже стала обов’язковою і без неї ніяк не можна виїхати на дорогу. Але все це стосується тільки країн Євросоюзу. Починаючи із квітня 2018, усі нові автомобілі, які вироблені в EU, обов’язково повинні мати на борту автоматичну систему екстреного виклику, eCall мовою оригіналу. В автоматичному режимі система з’єднує водія із оператором, який допомагає в складній ситуації і також має у себе на екрані усі необхідні дані про водія автомобіля: ПІП, точне місце знаходження автомобіля (GPS-координати), режим виклику, марка, стан автомобіля ітп. При необхідності, оператор може викликати швидку допомогу, поліцію, пожежників чи з’єднати телефоном із представниками виробника авто, повідомивши їм усе про місце події.

Журналісти німецького видання Фокус Онлайн протестували на собі цю функцію, і кажуть, що це дійсно класно! Функція eCall включається в автоматичному режимі, в одному із випадків, наприклад при ДТП або коли водію стало погано, і сама через декілька секунд телефонує в службу порятунку. Хоча є також червона SOS-кнопка, яку можна натиснути, коли виникає така необхідність. В залежності від виробника та типу транспортного засобу, червона кнопка розташовується в різних місцях салону.

Таке нововведення врятує життя багатьох людей. За прогнозами експертів, із допомогою eCall кількість смертей в ДТП скоротиться на 10%. Із одного боку, функція E-Call зменшить кількість аварій на дорогах, оскільки багато ДТП трапляється саме по причині проблем із здоров’ям у водіїв. А з другого боку, рятувальникам і медикам буде легше знайти місце нещасного випадку, і швидше надати допомогу. Вчасно надана медична допомога – це шанс на життя! Іще раз таки, все це стосується автомобілів, вироблених на території Європейського Союзу, до якого Україна не входить. Як буде на українських дорогах, поки-що невідомо. Само собою зрозуміло, нові європейські автомобілі починаючи від 2018 року випуску, які привезуть до нас із Європи, будуть мати цю функцію. А ось коли функція автоматичного виклику СОС буде нормально працювати на території України, то це велике запитання.


При повному або частковому
використанні матеріалів сайту
активне посилання обов'язкове
© Чоловічий онлайн журнал mannton.com.ua

РУБРИКИ : ВІДНОСИНИ | ПСИХОЛОГІЯ | ЗДОРОВ'Я | ХАРЧУВАННЯ | ТЕХНО | ЦІКАВО | СТАТТІ ПАРТНЕРІВ || ДЛЯ РЕКЛАМОДАВЦІВ | КОНТАКТИ